Reklama
Reklama

Kuba Wojewódzki przeprosił Rozenek-Majdan. Przyznał, że był głupi z miłości... Brzmi wiarygodnie?

Konflikt Małgorzaty Rozenek-Majdan (43 l.) i Kuby Wojewódzkiego powoli przechodzi do historii. Celebryci w przeszłości skierowali pod swoim adresem wiele wyzwisk i złośliwości. Po latach wzajemnej niechęci zdecydowali, że nadeszła pora na pojednanie. Spotkali się w jednym studio, aby porozmawiać.

Kuba Wojewódzki i Małgorzata Rozenek-Majdan: konflikt zażegnany?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki byli w nieustającym konflikcie, który miał swój początek w 2016 roku. Dziennikarz nazwał celebrytkę "medialną prostytutką". Sugerował również, Małgorzata Rozenek-Majdan miała romans z żonatym dziennikarzem TVN. On sam miał od niej otrzymywać wulgarne propozycje matrymonialne... 

Dwa lata później spór uległ zaostrzeniu, gdy ówczesna partnerka dziennikarza, Renata Kaczoruk, nie mogła porozumieć się z Małgorzatą Rozenek-Majdan i jej mężem, Radosławem Majdanem w programie "Azja Express".

Reklama

Renata Kaczoruk nie pozostała dłużna atakującej ją celebrytce. Pomiędzy kobietami doszło do kilku kłótni. Sytuacja stała się tak napięta, że interwencję podjął sam Wojewódzki.

Małgorzata Rozenk-Majdan i niemoralne propozycje

Niespodziewanie król TVN-u ogłosił, że dysponuje tajemniczymi smsami, w których Rozenek rzekomo miała proponować mu seks.

Dziennikarz nie miał litości dla Perfekcyjnej Pani Domu.

Małgorzata Rozenek-Majdan broni celebrytów

Później niestety było tylko gorzej. Kuba Wojewódzki i Majdanowi unikali się jak ognia. Ostatecznie jednak coś musiało w nich pęknąć, ponieważ zdecydowali się zakończyć wieloletni spór. Dziś w nowym podcaście portalu Onet "WojewódzkiKędzierski" skłóceni celebryci spotkali się w jednym pomieszczeniu, aby raz na zawsze położyć kres niepotrzebnym utarczkom.

Od początku nagrania było słychać, że dla obu stron jest to szalenie krępująca sytuacja. Aby nieco rozluźnić atmosferę na początek potoczyła się grzeczna rozmowa na temat zasadności rezygnacji z gry polskiej reprezentacji z Rosjanami. 

Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do zarzutów kierowanych w ostatnim czasie pod adresem celebrytów. Celebrytka niespodziewanie nawiązała do postaci Jarosława Kaczyńskiego. 

Małgorzata Rozenek-Majdan o wojnie

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o tym, jak dowiedziała się o wybuchu wojny w Ukrainie. 24 lutego celebrytka była w podróży do Mediolanu na Fashion Week. 

Zupełnie niespodziewanie żona Radosława Majdana wróciła do tematu narodzin swojego najmłodszego syna, Henryczka. Wyznała, że od momentu informacji o ciąży obawiała się czy jej mąż będzie w stanie udźwignąć stres, który czeka go na porodówce.

W krytycznym momencie Radosław Majdan zachował jednak zimną krew. Perfekcyjna Pani Domu nie ma wątpliwości, że w razie wybuchu wojny zachowałby się identycznie.

Małgorzata Rozenek-Majdan pojednała się z Kubą Wojewódzkim

Po trwającej trzy minuty przerwie nareszcie przyszedł moment na to, na co czekali wszyscy słuchacze. Rozmowa zeszła na temat miłości. Niespodziewanie Małgorzata Rozenek-Majdan przywołała słynny konflikt z udziałem dawnej partnerki Wojewódzkiego.

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu Kuba Wojewódzki zarzekał się, że nigdy w życiu nie przeprosi Rozenek-Majdan. 

Wojewódzki twierdził wówczas, że celebrytka wysyłała mu natarczywe smsy. 

Zobacz też:

Ola Kwaśniewska nosi ezoteryczną biżuterię. To satanistyczny symbol?

Małgorzata Opczowska obawia się o życie męża, korespondenta TVP w Ukrainie! "Budzę się z telefonem w ręce"

Co dzieje się z księżną Monako? „Zamierza kontynuować rekonwalescencję”

Wojna w Ukrainie. Zniszczenia w Mariupolu okiem drona [WIDEO]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy