Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki po „You Can Dance”: co ona ma wspólnego z tańcem?

Katarzyna Cichopek (40 l.) znowu podpadła internautom! Widzowie nowej odsłony „You Can Dance” nie mogli w spokoju patrzeć na jej „sztuczny uśmiech” i nijakie oceny. Wielu zauważyło, że gwiazda TVP niewiele ma wspólnego z tańcem samym w sobie, jeśli nie liczyć małżeństwa z tancerzem…

Katarzyna Cichopek skrytykowana o internautów. Jest "powtarzalna"?

W miniony piątek na antenie TVP wyemitowano pierwszy odcinek drugiej edycji "You Can Dance. Nowa generacja". Za stołem jurorskim po raz pierwszy zasiedli jury w nowym składzie. Oprócz Katarzyny Cichopek i Agustina Egurroli wśród gwiazd oceniających młode talenty znalazła się Ida Nowakowska.  

Reklama

Chociaż uczestnicy zachwycili widzów talentem, tak jury rozczarowało. A wszystko przez postawę Katarzyny Cichopek, która debiutowała w programie w roli jurorki. Wśród najczęściej stawianych jej "zarzutów", przeczytać można, że Cichopek nie ma kwalifikacji, które pozwoliłyby jej oceniać występy taneczne dzieci, ponieważ sama niewiele ma z nim wspólnego, jeśli nie liczyć przebytego związku z tancerzem Marcinem Hakielem. Inni zaś uważali, że lepiej na jej miejscu spisałaby się Edyta Herbuś, która prowadzi show.

"Super dzieciaki, niesamowita Ida Nowakowska, Agustin Egurrola oboje są w klimacie, bo cały czas pracują przy tańcu, choreografii... Są w tym programie niezastąpieni, ale zawsze musi być ta czarna owca, nadrabiająca, taki słodzik, niepotrzebny, ale jest. To tak jak w "Mam Talent", Pani Małgorzata, tak tu Pani Katarzyna, są tylko dla ozdoby, bo to jest gra, o której nie mają pojęcia, a ich wnioski można wyczytać z ust, po oczach, ich mimice twarzy. Są po prostu powtarzalne. Nagrajcie kilka programów, a te dwie panie mówią co program to samo" - stwierdził jeden z internautów.

To jednak nie wszystko. Inni zarzucali gwieździe "Pytania na śniadanie" sztuczność, która przesadnie rzucała się w oczy. Cichopek miała mieć przyklejony do twarzy uśmiech, co więcej, wszystkich oceniała zbyt pozytywnie.

Serio Cichopek i jej przyklejony uśmiech psuje cały program;

Cichopek w jury?! Co ona ma wspólnego z tańcem oprócz byłego męża!!!";

Od kiedy Cichopek zna się na tańcu? - pisali internauci.

Warto jednak nadmienić, że Katarzyna Cichopek reprezentowała Polskę na Eurowizji Tanecznej i wraz z Marcinem Hakielem zajęła 4. miejsce. Tańczyła również w show telewizyjnym "Taniec z gwiazdami".

Katarzyna Cichopek - kariera i życie prywatne

Dziś Katarzyna Cichopek jest aktorką, prezenterką, influencerką, tancerką, psycholog, a także prawdziwą internetową reklamą - na jej profilu można bowiem znaleźć wiele różnorodnych poleceń. Od jakiegoś czasu Kasia jest także... rozwódką i narzeczoną! Po wielu latach małżeństwa rozwiodła się bowiem z Marcinem Hakielem, z którym doczekała się dwójki dzieci: Adama i Helenki, by oddać się miłości w ramionach kolegi z pracy - Macieja Kurzajewskiego.

Zobacz też:

Kurzajewski trzyma mocno Cichopek za rękę, aby nie odfrunęła. Co za dżentelmen!

Katarzyna Cichopek cała w serduszkach. Nie przesadziła z tą słodko-walentynkową stylizacją?

Katarzyna Cichopek nie może chodzić! Bolesny początek roku gwiazdy "M jak miłość"!

Cichopek opowiadała o Emilianie Kamińskim. Nie mogła powstrzymać łez na antenie: "Serce mi pękło"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | You Can Dance - Nowa Generacja | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy