Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek cała w serduszkach. Nie przesadziła z tą słodko-walentynkową stylizacją?

Katarzyna Cichopek (40 l.) rozkwitła przy boku Macieja Kurzajewskiego. Gwiazda „Pytania na śniadanie” zaprezentowała się swoim fanom w niecodziennym wydaniu. Nie sposób zaprzeczyć, że celebrytka jest już gotowa na tegoroczne Walentynki. Jej ukochany też powinien wziąć się do pracy!

Katarzyna Cichopek: związek z Maciejem Kurzajewskim kwitnie

Katarzyna Cichopek powoli zaczyna wychodzić na prostą po niezliczonych aferach, które były jej udziałem w minionym roku. Gospodyni "Pytania na śniadanie" zmierzyła się z wieloma nieprzyjemnościami w związku z rozwodem z Marcinem Hakielem oraz ogłoszeniem przez Paulinę Smaszcz jej romansu z Maciejem Kurzajewskim.

"Kobieta petarda" nie odpuszczała i nieustannie publikowała w sieci złośliwe wpisy pod adresem zakochanym, przypominając jednocześnie o wszystkich krzywdach, których doznała w przeszłości ze strony byłego męża. W końcu miarka się przebrała i rodzina zaapelowała do niej o zaprzestanie kompromitujących afer.

Reklama

W ostatnim czasie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nareszcie zaznali spokoju. Para nie musi się już kryć ze swoim uczuciem i coraz śmielej pojawia się publicznie. Ostatnio prowadzący "Pytanie na śniadanie" byli widziani razem podczas pogrzebu Emiliana Kamińskiego. Cichopek i Kurzajewski z pewnością jednak życzyliby sobie innych okoliczności do wspólnych wyjść. 

Z instagramowego profilu Katarzyny Cichopek możemy wywnioskować, że gwiazda przeżywa obecnie jeden z najszczęśliwszych okresów w swoim życiu. Celebrytka postanowiła pokazać swoim fanom, jak spędza długi weekend. Wczoraj po południu aktorka wybrała się na spacer po warszawskiej starówce. Widać, że miała tego dnia wspaniały nastrój. 

Katarzyna Cichopek szykuje się do Walentynek

Katarzyna Cichopek, jak na zawodową instagramerkę przystało, pieczołowicie udokumentowała w mediach społecznościowych swój wczorajszy spacer po centrum Warszawy. Gwiazda "Pytania na śniadanie" podzieliła się kilkoma kadrami sprzed Zamku Królewskiego. Cichopek pozowała do zdjęć ubrana w intensywnie czerwony płaszczyk z przyjemnego, ciepłego materiału oraz szykowne okulary przeciwsłoneczne w kształcie serduszek.

Głównym elementem fotografii, zwracającym uwagę internautów jest uroczy lizak w kształcie serca, który trzyma w dłoni prezenterka śniadaniowego show TVP. Czyżby gwiazda już rozpoczęła przygotowania do nadchodzących Walentynek? Trudno odebrać to w inny sposób.

"Życzę Wam udanego długiego weekendu  Jakie macie plany?" -  podpisała swoje zdjęcie Katarzyna Cichopek. Pod postem błyskawicznie zaroiło się od komentarzy. Wszyscy komplementowali wspaniały wygląd celebrytki.

"Obrabować bank i kupić sobie taki płaszczyk";

"Uwielbiam zakochanych ludzi mają szczery uśmiech dodają energii a radość aż bucha";

"Pani Katarzyno piękne zdjęcia";

"Pani Kasiu, przepięknie Pani w czerwonym!" - piszą wniebowzięci internauci.

Do tegorocznych Walentynek pozostało jeszcze sporo czasu, ale widać, że Katarzyna Cichopek już nie może się ich doczekać. Nic dziwnego, w końcu tym razem po raz pierwszy będzie je oficjalnie spędzać u boku Macieja Kurzajewskiego. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek nie może chodzić! Bolesny początek roku gwiazdy "M jak miłość"!

Cichopek opowiadała o Emilianie Kamińskim. Nie mogła powstrzymać łez na antenie: "Serce mi pękło"

Znani pożegnali Emiliana Kamińskiego. Wśród żałobników Skrzynecka, Cichopek, Kożuchowska

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy