Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek nie może chodzić! Bolesny początek roku gwiazdy "M jak miłość"!

Katarzyna Cichopek postanowiła z impetem wejść w nowy rok. Ukochana Macieja Kurzajewskiego przyznała jednak, że nieco ją poniosło i efekt jest bardzo bolesny. "Nie mogę chodzić" - poinformowała gwiazda "M jak miłość"...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą zgrany duet nie tylko w życiu prywatnym, ale i w pracy, gdzie wspólnie prowadzą wydania "Pytania na śniadanie". 

Para porusza tam tematy wszelakie. Ostatnio rozmawiano o postanowieniach noworocznych - to zagadnienie jest nieobce także Katarzynie. 

Nowa ukochana Macieja Kurzajewskiego postanowiła jakiś czas temu porządnie wziąć się za siebie, stawiając na ćwiczenia i aktywność fizyczną. Zmiany zaczęła już wprowadzać po rozstaniu z Hakielem:

Reklama

"Powróciłam do intensywnych treningów, jestem w tym konsekwentna. Daje mi to wiele radości. Dobrze mi to robi psychicznie, a dopiero później fizycznie. I nie chciałabym tego zaprzestać"  - mówiła "Faktowi". 

Katarzyna Cichopek przesadziła z postanowieniami noworocznymi

Okazuje się, że w 2023 roku Cichopek postanowiła wejść z prawdziwym impetem. Zaczęła tak intensywnie ćwiczyć, że aż nabawiła się zakwasów. 

"Jest styczeń, pewnie masz dużo chętnych, w końcu postanowienia noworoczne. Ja też rzuciłam się w wir ćwiczeń i efekt jest taki, że dzisiaj nie mogę chodzić, bo mam takie zakwasy" - wyznała na kanapie "PnŚ". 

Faktycznie ostatnie nagranie z siłowni, które zamieściła Cichopek, robiło spore wrażenie. Rozczochrana Kasia rozciągała się na nim i dawała sobie niezły wycisk na siłowni.  

Zobacz też:

Cichopek i Kurzajewski na pogrzebie Emiliana Kamińskiego

Cichopek zalała się łzami na wizji

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy