Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski na pogrzebie Emiliana Kamińskiego. Kasia miała okulary przeciwsłoneczne za 2000 złotych

Emilian Kamiński odszedł w świąteczny poniedziałek. Jego pogrzeb z kolei odbył się 4 stycznia 2023 roku o godzinie 13:00 w kościele św. Karola Boromeusza w Warszawie. Na uroczystości pojawił się tłum gwiazd, w tym Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski.

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku. Aktor od jakiegoś czasu miał sporo problemów zdrowotnych, jednak odszedł z powodu choroby płuc. Pod koniec życia miał mieć poważne problemy z oddychaniem oraz mówieniem. Parę razy był w szpitalu, gdzie przechodził nowoczesną terapię. Niestety jego stan zdrowia się nie poprawiał. Odszedł w swoim domu w Józefowie otoczony rodziną.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na pogrzebie Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński był jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. W swoim dorobku artystycznym miał wiele ról. Zagrał w "Szaleństwach panny Ewy" czy "Szatanie z siódmej klasy". W ostatnich latach widzowie kojarzyli go również z roli ojca Magdy Marszałek z "M jak miłość".

Reklama

70-latek miał nie tylko wielu fanów, ale również cieszył się popularnością wśród kolegów z polskiego show-biznesu. Wielu aktorów postanowiło pojawić się na jego pogrzebie.

Na ważnej uroczystości zjawiła się nawet Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. Aktorka występowała bowiem z Kamińskim w serialu TVP2. 40-latka oraz 49-latek w kondukcie pogrzebowym zwracali na siebie uwagę obecnych fotoreporterów. Cichopek ubrana była w czarny długi płaszcz ze złotymi guzikami. Do tego dobrała ogromne okulary marki Dior, które na wyprzedaży kosztują około 2000 złotych. Kurzajewski również wybrał czerń. Klasyczną kurtkę połączył z białą koszulą i krawatem.

Anna Mucha nieobecna na pogrzebie Emiliana Kamińskiego

Podczas wydarzenia nie można było dostrzec serialowej córki Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie mogła bowiem przyjść na pogrzeb, ponieważ obecnie przebywa w USA. Jej instagramowe konto przepełnione jest filmikami oraz zdjęciami ze Stanów Zjednoczonych.

Anna Mucha pożegnała Emiliana Kamińskiego 26 grudnia 2022 roku. Na jej InstaStories pojawiło się zdjęcie z planu "M jak miłość". Gwiazda dodała również wzruszający opis. Na pierwszym kafelku Anna podziękowała Emilianowi, z kolei na drugim napisała, że aktor wszystkich osierocił.

Twórcy "M jak miłość" żegnają Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński w serialu "M jak miłość" grał ponad 18 lat. To właśnie tam wcielał się w postać Wojciecha Marszałka. 2 stycznia 2023 roku produkcja postanowiła pożegnać 70-latka w specjalnym odcinku "Kulisy M jak miłość".

"Drogi Emilianie, będziemy tęsknić za twoim uśmiechem, wspaniałym poczuciem humoru i życzliwością, którą obdarzałeś wszystkich wokół. Z wielkim żalem żegnamy cię, przyjacielu. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach i sercach naszych widzów" - przekazali twórcy serialu w trakcie materiału.

Zobacz też:

Kontrowersyjne pożegnanie Emiliana Kamińskiego. Damięcki i Młynarska nie popisali się

Wdowa po Kamińskim oddała mu hołd na kilka dni przed pogrzebem.

Emilian Kamiński: jaka jest przyczyna śmierci? "Długa, ciężka choroba"

Emilian Kamiński otrzymał pośmiertnie Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy