Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia? Fani na tropie spisku: "No ręce karykaturalne"

Katarzyna Cichopek (39 l.) spędza wakacje nad polskim morzem i korzysta z uroków natury. Aktorka ćwiczy, odpoczywa, a nawet wybrała się ostatnio na "wakacje w siodle" i spełniła marzenie córki Helenki (8 l.). Celebrytka nie zapomina jednak o pracy, jaką jest reklamowanie produktów na Instagramie. Coś jednak poszło nie tak.

Katarzyna Cichopek ostatnio zdradziła, dzięki czemu zawdzięcza swoją doskonałą figurę. Jej przepis to - jak każdy podejrzewał - dieta i regularne ćwiczenia. Aktorka "M jak miłość" i prezenterka "Pytania na śniadanie" wyraźnie schudła po tym, jak rozstała się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. Jednak fani doszukują się manipulowania zdjęciami na Instagramie celebrytki. Czy mają rację?

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia? Fani na tropie spisku: "No ręce karykaturalne"

Fani spekulują, że najnowsze zdjęcie na Instagramie zostało wyretuszowane. Wystarczy przyjrzeć się ręce, aby zobaczyć nienaturalne wgłębienia. Czyżby faktycznie Kasia Cichopek chciała poprawiać i tak świetne ciało?

Reklama

W ramach porównania, warto zobaczyć zdjęcia z Instastories, na których promuje czerwony komplet - spódnicę i top na ramiączkach. Czy brzuch na zdjęciu bardzo różni się od tego z relacji?

Katarzyna Cichopek retuszuje zdjęcia na Instagramie?

Fani nigdy nie szczędzili aktorce komplementów. Korzystając z okazji bycia nad morzem, celebrytka biegała na plaży, aby podtrzymać swoją dobrą formę. Jedna złośliwa fanka wypomniała aktorce, że ma nienaturalnie długie ręce na zdjęciu z wakacji. Kasia Cichopek szybko ją zgasiła odpowiedzią.

"Oj coś nie wyszło z obrobieniem tego zdjęcia...no ręce karykaturalne" - napisała fanka.

"To obiektyw szerokokątny" - odpowiedziała Katarzyna Cichopek.

Faktycznie to zdjęcie było aż tak złe?

Zobacz także:

Tak Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela. Wydało się, co na jej temat Kasia opowiada znajomym

Katarzyna Cichopek ujeżdża konia na plaży, a w tle zachód słońca! Nie była sama...

Cichopek odżywia się najzdrowszą dietą na świecie. "Mam wrażenie, że mi służy"

Jak nosić szorty? Gwiazdy je kochają! Sprawdzamy, która wygląda w nich najlepiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy