Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek już szykuje się z córką na święta! Wyglądają niemalże jak bliźniaczki?

Katarzyna Cichopek (40 l.) już poczuła świąteczny klimat, choć grudzień nie zdążył się jeszcze rozpocząć. Razem z córką Helenką przebrały się w niemalże identyczne świąteczne sukienki. Chociaż wyglądały uroczo, w oczy rzucał się pewien szczegół!

\

Katarzyna Cichopek - ile ma dzieci?

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela oficjalnie przeszedł już do historii. Wieloletnia relacja małżeństwa zakończyła się rozwodem, który został sfinalizowany w 2022 roku. Wielu fanów pary wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało po pamiętnym oświadczeniu pary opublikowanym w marcu tego roku:

Obecnie tych dwoje łączą głównie dzieci, których doczekali się w trakcie wspólnie spędzonych lat. Adam i Helenka utrzymują kontakt z obydwojgiem rodziców, ponieważ Kasia i Marcin zmyślnie postanowili podzielić się opieką nad nimi naprzemiennie. Gwiazda TVP stara się chronić prywatność swoich dzieci zwykle, gdy wstawia zdjęcia z nimi na portale społecznościowe, to w jakiś sposób zakrywa ich twarze.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że pociechy są ważną częścią jej życia i często goszczą na jej profilu. Pod koniec listopada Kasia Cichopek mogła cieszyć się czasem spędzonym z córką Helenką. Dziewczyny świetnie się ze sobą bawiły, przebierając się w świąteczne kreacje. Wyglądały bardzo podobnie, niemalże jak bliźniaczki!

Katarzyna Cichopek szykuje się na święta z córką!

Prowadząca "Pytania na śniadanie" pochwaliła się na Instastories zdjęciem z ukochaną córką Helenką. Dumna mama zaprezentowała się w świątecznej sukience, na poły przypominającej długi zimowy sweter. Kasia wrzuciła do sieci kadr, na którym widać, jak razem z Helenką obejmują się roześmiane, a ich kreacje sprawiają, że wyglądają prawie jak siostry.

W oczy rzucił się jednak pewien szczegół. Tym, co zdecydowanie różni Cichopek i jej córkę jest kolor włosów, który córka Kasi odziedziczyła po swoim tacie. Helenka jest bowiem piękną blondynką. Nie da się jednak ukryć, że dziewczynka posiada także charakterystyczne rysy twarzy, które można przypisać tylko Kasi.

Zobacz też:

Małgorzata Tomaszewska i Olek Sikora solidaryzują się z Cichopek i Kurzajewskim. Niezwykły gest

Marcin Hakiel milczy jak zaklęty. Wybrał inną taktykę niż Paulina Smaszcz?

"Oszczędna" Katarzyna Cichopek dała popis przy dystrybutorze! Aż tak cienko przędą z Kurzajewskim?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy