Reklama
Reklama

Kasia Tusk z mężem nagle opuścili kraj. Nie ma już żadnych złudzeń co do ich małżeństwa

Kasia Tusk nie należy do celebrytek, które epatują swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Teraz jednak córka premiera postanowiła zrobić wyjątek. Wspólnie z mężem spakowała walizki i wyjechała do Paryża. Nie omieszkała pochwalić się tym na Instagramie. Na zamieszczonej fotografii para wygląda na szczęśliwą. Spływają gratulacje.

Kasia Tusk oraz architekt Stanisław Cudny zaręczyli się w 2013 roku. Chociaż data ich ślubu nie jest dokładnie znana, to spekuluje się, że odbył się on w 2014 lub 2018 roku. Pewne za to jest to, że para doczekała się dwójki dzieci. W 2019 roku na świat przyszła córka Lilianna, a w 2021 druga córka, której imienia nie ujawniono.

Córka premiera nigdy nie ukrywała, że po narodzinach pociech mają z mężem niewiele czasu dla siebie. 

"Od czasu pierwszego porodu (tj. pięć i pół roku) ani razu nie udało nam się z mężem spędzić we dwoje więcej niż 12 godzin dziennie, nie mówiąc już o weekendzie. Dzieci rozgrywają nas koncertowo, a my się dajemy" - wyznała celebrytka w jednym z wywiadów.

Reklama

Kasia Tusk z mężem w Paryżu. Zdjęcie nie pozostawia złudzeń

Wszystko wskazuje jednak na to, że zakochani w końcu znaleźli czas na wypoczynek tylko we dwoje. Na Instagramowym profilu Kasi Tusk, która rzadko chwali się życiem prywatnym w social mediach pojawiły się fotografię z Paryża.

Na jednym z ujęć mąż czule przytula córkę premiera, wyglądają na bardzo zakochanych i szczęśliwych. Jeśli ktokolwiek miał wątpliwości co do kondycji ich małżeństwa, teraz nie ma już żadnych złudzeń. 

Na zdjęciach widać także, że Katarzyna i Stanisław podziwiają architekturę Paryża, odwiedzają liczne muzea i kawiarenki. 

"Za moimi plecami stoi wieża dworca kolejowego Gare de Lyon (no i mój mąż, którego zdradzają stopy). Mieliśmy zjeść kolację w słynnej Le Train Bleu, ale skończyliśmy naprzeciwko w The European. I dobrze się stało!" - napisała Tusk pod jednym ze zdjęć. 

Pod zdjęciami nie brakuje gratulacji i zachwytów od internautów. 

Zobacz też:

Nagle wróciła do domu, a tam takie sceny. Tusk nie spodziewała się tego, co zastanie

Kasia Tusk wyznała prawdę o swoim małżeństwie. Od lat nie jest tak kolorowo, jak wszyscy myślą

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kasia Tusk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy