Reklama
Reklama

Kasia Skrzynecka przeżyła dramatyczne chwile. Wielokrotnie poroniła

Katarzyna Skrzynecka udzieliła bardzo szczerego wywiadu Magdzie Mołek. Opowiedziała w nim m.in. o tym, jak została zwolniona z TVN-u, tuż przed emisją nowego sezonu "Tańca z Gwiazdami". Niedawno aktorka musiała pożegnać się z innym show, "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z Magdą Mołek w "W moim stylu" pojawił się także temat poronień i oczekiwania na dziecko. Skrzynecka musiała przejść długą drogę, by móc zostać mamą.

Katarzyna Skrzynecka rozstaje się z Polsatem!

Katarzyna Skrzynecka straciła pracę w Telewizji Polsat. Stacja podziękowała jej za dalszą współpracę przy show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na nic zdały się protesty jej fanów i przyjaciółPiotr Gąsowski, w geście solidarności, zrezygnował z pracy przy programie. 

Szybko jednak pojawiły się głosy, że prezenter nie odszedł, ale został zwolniony. Jak było naprawdę? Tego niestety nie wiemy. Wiemy natomiast, że Gąs chciał nakręcić aferę w mediach społecznościowych, ale nie udało się. Jego wpisy były bardzo emocjonalne i świadczyły o dużym zaangażowaniu, jednak fani szybko pogodzili się ze zmianami w programie. 

Reklama

"Kasiu najserdeczniej jak umiem, Tobie dziękuję za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość. Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie Twojego serdecznego kumpla, "nieznajomą twarz"! Odchodzę wraz z Tobą (...). Muszę chwilę ochłonąć po tym moim oświadczeniu, gdyż nie chcę, jak to mam w zwyczaju, zanadto się rozklejać!" - napisał prezenter.

Gąsowski chyba ochłonął, bo na Instagramie przekazał, że wyrusza w podróż, podczas której będzie zbierał materiały do swojego programu i książki: "Za parę dni wyruszam w świat (...). Będę to relacjonował oczywiście! Życie jest przecież piękne! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi! I jeszcze raz, najpiękniej jak umiem, dziękuję!".

Skrzynecka nie za wiele mówi o zwolnieniu. Jeśli już, to podkreśla, że nie ma żalu i rozumie, że czasem trzeba odświeżyć format, żeby poprawić jego oglądalność. I dodaje, że należy to uszanować i nie dyskutować, ponieważ tak to bywa w takich programach, że "nic nie jest dane na zawsze".

"Mnie nie było dane poznać powodów decyzji, ale no takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych" - mówiła Magdzie Mołek.

Katarzyna Skrzynecka przeżywała tragiczne chwile, ale dopięła swego

Kasia Skrzynecka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że najważniejsza jest dla niej rodzina. Już od 10 lat jest związana z Marcinem Łopuckim, trenerem personalnym. Wspólnie wychowują córkę, Alikię. Jednak droga do macierzyństwa nie była taka prosta... Aktorka cztery razy poroniła, zanim udało jej się donosić ciążę.

"Ja 4 razy oczekiwałam dziecka, zanim moja Alikia się szczęśliwie i zdrowo urodziła. Urodziłam Alisię dopiero, mając 40 lat skończone. Wcześniej za każdym razem była na to nadzieja i w którymś momencie po 3, po 4, po prawie 5 miesiącach najdalej jednak okazywało się, że jeszcze nie tym razem, że jeszcze się nie uda" - wyznała. Jednak mimo trudnych doświadczeń, Skrzynecka chce dać innym kobietom nadzieję i namawia je, by nie traciły wiary. 

***

Zobacz także:

Wiśniewski nie martwi się o przyszłość Skrzyneckiej. "Gra tak dużo, że na pewno sobie poradzi"

Tajna impreza uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Są zdjęcia! 

Skrzynecka ucięła wszelkie spekulacje. Nie chce afer wokół odejścia z Polsatu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Skrzynecka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy