Reklama

Reklama

Reklama

Już wiadomo, kto poprowadzi "Dzień dobry TVN" z Małgorzatą Rozenek. To nie Skórzyński?

Ostatnio potwierdziły się nieoficjalne informacje i teraz jest już pewne, że w nowym sezonie program "Dzień dobry TVN" poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan. Początkowo mówiono, że jej partnerem miałby zostać Krzysztof Skórzyński. Jednak teraz okazuje się, że producenci widzą w tej roli kogoś innego. Kto będzie towarzyszył celebrytce w programie?

Małgorzata Rozenek-Majdan spełnia swoje marzenia

Jak informowaliśmy niedawno - Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała okazję spełnić kolejne swoje zawodowe marzenie, bowiem od nowego sezonu ma poprowadzić program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN". Stacja jednak nie potwierdziła jeszcze, kto pojawi się u boku celebrytki.

Rozenek musiała przejść krętą i wyboistą drogę, by w końcu poprowadzić wymarzony program. Choć kiedyś błyszczała w bijącej rekordy popularności "Perfekcyjnej Pani Domu", wieloletni dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak nie zdecydował się na to, by uczynić z Rozenek główną twarz porannego programu stacji.

Reklama

Teraz, po roszadach kadrowych w popularnej telewizji wiele się zmieniło i Małgorzata Rozenek-Majdan nareszcie będzie miała szansę poprowadzić wymarzone show.

Z kim Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN"?

Według wcześniejszych doniesień, u boku "Perfekcyjnej Pani Domu" w śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" miał się pojawić Krzysztof Skórzyński. Jednak jak się okazało, został wezwany na rozmowę z zarządem stacji i "ważą się jego losy w TVN-ie".

Jak informuje teraz serwis "Plotek", miejsce Krzysztofa Skórzyńskiego miałby zająć... Mateusz Hładki!

Hładki pojawiał się już w programie "Dzień Dobry TVN" - zajmował się omawianiem tematów biznesowych.

Prywatnie prezenter jest ogromnym entuzjastą sportu. Dziś może pochwalić się idealną sylwetką i znakomitą kondycją, ale jak sam wspominał kiedyś w programie - nie zawsze tak było. Dziennikarz za młodu zmagał się z otyłością. Aż trudno to dziś wyobrazić!

A Wy, kogo widzielibyście najchętniej u boku Małgorzaty Rozenek-Majdan w porannym programie TVN-u?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcie w ciąży. Jej słowa porażają


Małgorzata Rozenek znowu przerabia zdjęcia? Fani wszystko zauważyli

Jak gwiazdy radzą sobie z Inflacją? Sprawdź ich sposoby na oszczędności

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy