Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek znowu przerabia zdjęcia? Fani zarzucili jej majstrowanie przy twarzy

Małgorzata Rozenek (44 l.) pokazała na swoim instagramowym koncie zdjęcie perfekcyjnego salonu. Niestety to nie piękne meble czy suto zastawiony stół wzbudziły emocje w jej fanach. Internaucie głównie komentowali jej twarz. Według nich Rozenek znowu przerabiała zdjęcie w jednym z programów graficznych. Tym razem trudno ją rozpoznać.

Małgorzata Rozenek popularność zdobyła dzięki prowadzeniu programu "Perfekcyjna pani domu". To właśnie dzięki niemu na stałe zagościła w polskim show-biznesie. 44-latka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak może wykorzystać sławę. Na jej instagramowym koncie co rusz pojawiają się reklamy różnych marek, za które bierze sowite wynagrodzenie. 

Reklama

Celebrytka znana jest również z tego, że chętnie przerabia swoje zdjęcia. Czasami wychodzi jej to bardzo dobrze, innym razem fani zauważają, że coś jest nie tak. Jej najnowszy post wzbudził w jej obserwatorach mieszane uczucia.

Małgorzata Rozenek znowu przerabia zdjęcia

Małgorzata Rozenek nie pierwszy raz mierzy się z nieprzychylnymi komentarzami ze strony internautów. Jak się jednak okazuje, celebrytka nic sobie z tego nie robi. Gwiazda TVN-u skupia się wyłącznie na sobie i intratnych współpracach, które zapewniają jej życie na odpowiednio wysokim poziomie.

Instagramowe konto Rozenek obserwuje ponad milion osób, nic więc dziwnego, że znajdą się i tacy, którzy dostrzegą nawet najdrobniejszy mankament 44-latki. Parę dni temu na social mediach Małgorzaty pojawiły się dwie fotografie. Na obydwu widoczna jest 44-latka, która pozuje przy stole zastawionym jedzeniem. Na pozór zwykły post, wzbudził wiele kontrowersji. Okazuje się, że internauci wytknęli celebrytce, że opublikowała tę samą fotografię na początku czerwca 2022 roku, a także zwrócili uwagę, że ma nienaturalnie przerobioną twarz.

Fani nie zostawili na Rozenek suchej nitki. Większość była zgodna co do tego, że zdjęcia zostały nieumiejętnie przerobione. Według nich Małgorzata nie przypomina na nich samej siebie.

Sztuczność, sztuczność i raz jeszcze sztuczność

To samo zdjęcie było 13 czerwca

Face app wszedł za mocno

Boże, jaka przeróbka. Jak Avatar - pisali oburzeni fani.

Małgorzata Rozenek - życie prywatne i kariera

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Jej ojciec jest ekonomistą związanym z Prawem i Sprawiedliwością.

W 1997 roku, w wieku 19 lat, ukończyła szkołę baletową. W 2004 roku została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego z pracą magisterską, a następnie doktorantką.

Od 2012 roku jest związana zawodowo z Grupą TVN. Prowadziła program "Perfekcyjna pani domu". Była jurorką w reality show "Bitwa o dom".

W czasie studiów poślubiła prawnika Łukasza Bukaczewskiego. Niestety małżeństwo szybko zakończyło się rozwodem. W 2003 roku została żoną aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów. 17 kwietnia 2013 roku rozwiedli się.

Od 2013 roku związana jest z Radosławem Majdanem, którego poślubiła 10 września 2016 roku. 10 czerwca 2020 roku urodził się ich syn, Henryk.

Zobacz też:

Wieniawa, Rozenek, Czartoryska potrafią zadbać o kwiaty. Zobacz, jak to robią i wyhoduj dżunglę w domu
Małgorzata Rozenek-Majdan wyciska poty na siłowni. "Dzień z d*py"
Janda mrozi chleb, Richardson rezygnuje z mięsa, a Rozenek przesiada się na rower. Tak gwiazdy radzą sobie z inflacją


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy