Reklama

Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pojednała się z Wojewódzkim? "Umówiliśmy się z Kubą na pewne rzeczy"

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) udzieliła obszernego wywiadu, w którym odniosła się do najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń w jej życiu. Opowiedziała również o szczegółach zażegnania sporu z Kubą Wojewódzkim. Czy prezenter naprawdę przeprosił celebrytkę?

Małgorzata Rozenek-Majdan o mediach społecznościowych

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnich latach z Perfekcyjnej Pani Domu przeistoczyła się w jedną z najlepiej zarabiających polskich influencerek. Obecnie to Instagram jest dla niej głównym narzędziem zarobkowym. Gwiazda regularnie przyjmuje rozmaite współprace, a od jakiegoś czasu rozwija również swoją własną markę odzieżową. Media społecznościowe są dla Małgorzaty Rozenek-Majdan głównym kanałem kontaktu z fanami oraz kupującymi. Nic więc dziwnego, że celebrytka stara się jak może, aby utrzymać zainteresowanie swoich obserwujących.

Reklama

44-latka udzieliła interesującego wywiadu Kacprowi Majdanowi, w którym odpowiedziała na zarzuty o "odzieranie się z prywatności". Prowadzący rozmowę zapytał wprost Małgorzatę Rozenek-Majdan, czy istnieje coś, o czym nigdy nie opowiedziałaby swojej gigantycznej widowni.

W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat słynnego już programu "Perfekcyjna Pani Domu", dzięki któremu celebrytka zyskała powszechną rozpoznawalność. Rozenek nie ukrywa, że ceni sobie czystość, jednak nie przepada za żartami, związanymi ze sprzątaniem.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie pojednała się z Wojewódzkim?

Niespodziewanie prowadzący wywiad nawiązał do niedawnego pojednania Małgorzaty Rozenek-Majdan i Kuby Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że w marcu tego roku celebrytka wystąpiła w podcaście "WojewódzkiKędzierski". Zgodnie z zapowiedziami, ich spotkanie miało być okazją do przeprosin ze strony Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz w przeszłości nazwał celebrytkę "medialną prostytutką". Sugerował również, że Małgorzata Rozenek-Majdan miała romans z żonatym dziennikarzem TVN. Twierdził także, że sam otrzymywał od niej wulgarne propozycje matrymonialne. Podczas marcowego spotkania Kuba Wojewódzki przyznał, że jego ataki na Małgorzatę Rozenek-Majdan były podyktowane miłością, którą żywił do swojej ówczesnej partnerki.

Na antenie nie padło jednak z jego ust najważniejsze słowo, "przepraszam". Czy to oznacza, że dziennikarz nigdy nie przeprosił celebrytki?

Autor podcastu próbował ustalić, czy intencje Kuby Wojewódzkiego były szczere i czy naprawdę żałuje tego, co dawniej mówił o celebrytce. Małgorzata Rozenek-Majdan udzieliła odpowiedzi, jakiej nikt nie mógł się spodziewać.

Zobacz też:

Joanna Opozda zaszalała u fryzjera. To efekt pracy zespołu specjalistów

Meghan Markle w bikini. Do prasy trafiły odważne zdjęcia żony księcia Harry'ego

Żona Władimira Putina przeszła test na wierność. Teraz dostaje miliony za milczenie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy