Reklama

Reklama

Reklama

Rozenek zdradza kulisy "Perfekcyjnej Pani Domu". Oto, co zrobiła, by dostać ten program!

Małgorzata Rozenek, znana również jako "Perfekcyjna pani domu", z okazji 10. rocznicy programu, wyjawiła kilka zakulisowych historii. Ostatnio krążą plotki o negocjowaniu przez nią kontraktu na prowadzenie "Dzień dobry TVN". Czyżby Gonia chciała podrasować swój wizerunek?

Małgorzata Rozenek: od perfekcyjnej do popularnej

Małgorzata Rozenek zyskała popularność dzięki programowi "Perfekcyjna Pani Domu". Jako zwolenniczka porządku i organizacji, odwiedzała domy "bałaganiarzy" i pomagała im uporać się z koszmarnym nieporządkiem. Jednak dzisiaj Rozenek kojarzy się głównie z byciem żoną Radosława Majdana i relacjonowaniem swojego życia na Instagramie. 

Celebrytka chętnie reklamuje wszelakie produkty i zachwala je, namawiając fanów na zakup ze zniżką. Pokazuje też swoje luksusowe życie z mężem i trójką synów. To już jej drugie małżeństwo, pierwszy raz powiedziała "tak" Jackowi Rozenkowi. Para doczekała się dwóch synów, którym aktualnie opiekuje się "perfekcyjna" Gosia. Najmłodsze dziecko gwiazda ma z Radosławem Majdanem. 

Reklama

Rozenek często porusza temat macierzyństwa i in vitro, ponieważ wszystkie jej dzieci zostały poczęte właśnie tą metodą. Celebrytka prowadzi nawet fundację wspirającą kobiety, które mają problem z zajściem z ciążem.

10-lecie Perfekcyjnej Pani Domu

"Perfekcyjna Pani Domu" obchodzi 10-lecie emisji pierwszego odcinka. Dlatego też Rozenek została zaproszona do studia "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała, jak wyglądała jej przygoda z programem, jak się do niego dostała, jak przebiegał casting i co musiała zrobić, żeby dostać ten angaż. Przypomnijmy, od jakiegoś czasu mówi się, że celebrytka być może zastąpi jedną z prowadzących śniadaniówkę, Małgorzatę Ohme. Czy tak się stanie? 

"Nie miałam żadnego doświadczenia w telewizji, nie wiedziałam, czego się spodziewać, więc postanowiłam przygotować cały odcinek. Pomyślałam sobie, że jak nie wiem, co przygotować, to przygotuję wszystko. Casting trwał bardzo długo i był ciężkim psychicznie doświadczeniem, ponieważ nikt nie dał mi odczuć, że idzie mi dobrze" - mówiła Gonia.

I dodała, że o 2 w nocy upiekła ciasteczka z czekoladą dla ówczesnego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka! Oczywiście Rozenek nie ograniczyła się jedynie do nich, ponieważ razem z przyjaciółmi specjalnie przygotowała książkę poświęconą dbaniu o dom. 

***

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan chodziła w przepoconych ubraniach? Fanki krytykują, a ona "idzie zemdleć w kąciku"
Rozenek w obcisłym stroju z wywietrznikiem w kroku chwyciła za miotłę. Sama sprząta swój pałac po Amaro
Małgorzata Rozenek-Majdan nową prowadzącą "Dzień dobry TVN". "Postawiła wszystkich pod ścianą"

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Edward Miszczak | Perfekcyjna Pani Domu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy