Reklama
Reklama

Jacek Rozenek tonie w długach przez chorobę. "Mam wszystkie konta pozamykane"

Jacek Rozenek (53 l.) ponad 3 lata temu doznał udaru. Aktor jakiś czas temu napisał książkę, w której opowiada o trudnych momentach podczas choroby. Mężczyzna promuje obecnie swoje dzieło i przy okazji opowiada swoją historię życia. Okazuje się, że aktor tonie w długach, co ma związek właśnie z jego chorobą.

Jacek Rozenek przeszedł bardzo długą i trudną drogę do zdrowia. Niedawno udzielił wywiadu jednemu z portali, w którym wyznał, że jego zarobki bardzo się pogorszyły. Niegdyś 53-latek zarabiał lekką ręką 100 tysięcy złotych miesięcznie. Jego choroba sprawiła, że mężczyzna może zapomnieć teraz o takich zarobkach.

Jacek Rozenek ma bardzo dużo długów

Jacek Rozenek pracował jako aktor, a także miał firmę prowadzącą różnego rodzaju szkolenia. Przed udarem regularnie uprawiał sport, który pomagał zachować mu zdrową sylwetkę. Po chorobie wszystko się zmieniło. Nie chodzi tu tylko o jego stan fizyczny, ale i o sytuację finansową. Okazuje się, że wpadł w długi. Wszystko przez rehabilitację, która kosztowała krocie. Jacek Rozenek wyjawił, że do tej pory spłaca swoje długi.

Reklama

Aktor wyjawił również, że w obliczu tego, co go spotkało w życiu, długi nie wydają mu się jednak dużym problemem.

Jacek Rozenek przyznał również, że to Adrianna Biedrzyńska pomogła mu w pierwszych chwilach po udarze. 53-latek wyjawił, że to dzięki aktorce znalazł się w prywatnej klinice.

Okazuje się, że 53-latek nie spoczął na laurach i dalej regularnie ćwiczy. Robi to codziennie, nawet przez 6 godzin. Dzięki temu odzyskał prawie pełną sprawność. W rozmowie z fanami na Instagramie wyjawił, że w ciągu dnia przejechał 80 kilometrów na rowerze, pływa, a nawet ćwiczy jogę. Niestety wciąż ma problemy z jedną połową ciała.

Zobacz też:

Jacek Rozenek opowiada o udarze. Jeszcze nigdy nie był tak szczery
Były mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan przeszedł udar mózgu. Jak dziś się czuje?

Dzień ojca: Stasio Rozenek zapowiada książkę znanego ojca o udarze

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Adrianna Biedrzyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy