Reklama
Reklama

Dzień ojca: Stasio Rozenek zapowiada książkę znanego ojca o udarze

Zbliża się Dzień Ojca. Z tej okazji Stanisław Rozenek, syn Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka, promuje pierwszą książkę ojca o życiu po udarze.

W maju 2019 roku  Jacek Rozenek przeszedł udar. Aktor zasłabł za kierownicą samochodu, którym jechał na festiwal filmowy do Grudziądza, i ostatkiem sił zjechał na pobocze. Tam znaleźli go ratownicy medyczni zaalarmowani przez przypadkowo przejeżdżającego kierowcę. W szpitalu zdiagnozowano rozległy udar niedokrwienny mózgu.  Z czasem okazało się, że aktor przeszedł nie jeden, lecz dwa udary.

Reklama

Lekarze początkowo dawali mu niewielkie szanse na powrót do dawnej sprawności. Na szczęście, po długiej rehabilitacji, aktor wrócił do życia i pracy w "Barwach szczęścia".

Dzień ojca: Stasio Rozenek zapowiada książkę znanego ojca o udarze

Teraz Jacek Rozenek postanowił opowiedzieć o tym, co przeszedł. Dzień ojca coraz bliżej - z tej okazji publikację w mediach społecznościowych postanowił zarekomendować jego syn Stanisław.

"Po przejściu udaru i wszystkich jego konsekwencji, po 2 latach ciężkiej rehabilitacji i pracy nad sobą mój Tata wypuszcza książkę która, opisuje to, co przeszedł i jak z tego wychodzi, książka dostępna w przedsprzedaży" - można przeczytać.

Zobacz też:

Krzysztof Jackowski wie, co nadchodzi w czerwcu! Polacy długo na to czekali...

Władimir Putin nigdy się nie podda? Przerażające, co potwierdził ekspert!

Tak kochanka Putina omija sankcje. Alina Kabajewa znalazła sposób

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Rozenek | Małgorzata Rozenek | Stanisław Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama