Reklama

Reklama

Reklama

Chude czasy w stacji TVN? Zwolniono dwie osoby z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN"

Właściciel stacji TVN, czyli TVN Warner Bros. Discovery ogłosiło, że z programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN" zostały zwolnione dwie osoby. To dodatkowo niepokoi osoby, które pozostały w stacji i nie czują się pewnie, ponieważ w każdej chwili mogą stracić pracę. Tym razem oszczędzono gwiazdy TVN, lecz pracę straciły inne osoby...

Coraz głośniej mówi się o problemach w stacji TVN. Właściciel, korporacja "Warner Bros. Discovery" opublikowała niedawno raport, w którym ujęto stratę netto w kwartalnych wynikach spółki po fuzji w wysokości 3,41 mld dolarów. To oznacza tylko jedno - cięcia budżetowe i zwolnienia.

Chude czasy w TVN? Zwolniono dwie osoby z programu śniadaniowego

Jedną z ostatnich decyzji, było zwolnienie dwóch producentek porannego programu. Pracę straciła Ewa Baj i Luiza Zając, które nawet nie były obecne na spotkaniu i nie poznały przyczyn decyzji.

O zwolnieniach napisał portal "Wirtualne media", który dostał informację od biura prasowego korporacji: 

Reklama

"W ostatnim czasie analizowaliśmy strukturę zespołu produkcyjnego. Ogłosiliśmy niedawno pierwsze zmiany, które odzwierciedlają nowe podejście do organizacji i zarządzania produkcją w grupie. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie zmian w strukturze redakcji "Dzień Dobry TVN". Ograniczyliśmy liczbę producentów. Obowiązki głównej producentki programu będzie pełnić Dorota Malesa"

Czyżby tym razem gwiazdom TVN się upiekło? Obecnymi parami prowadzących "Dzień Dobry TVN" jest:

Fala odejść z TVN

Restrukturyzacja ma związek z najgłośniejszym odejściem w TVN. Było oczywiście odejście Edwarda Miszczaka. Lakonicznie dyrektor programowy poinformował o swojej decyzji: "W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu".

Pojawiły się też plotki, że Edward Miszczak miał przejść pracować u konkurencji. Ostatecznie nic z plotek nie wynikło.

Ostatnio odeszła też Anna Wendzikowska, która pracowała przy programie śniadaniowym aż 15 lat.

"Jestem wierna, nie lubię zmian, przywiązuję się i zawsze wolę naprawiać niż wymieniać.. ale czasami życie pisze dla nas scenariusz niespójny z naszymi planami i nie warto się z życiem przepychać, bo ono zawsze wie lepiej...".

Zobacz także:

Edward Miszczak: Sensacyjne kulisy odejścia z TVN! Nie miał innego wyjścia. Od plotek huczy

Rozenek zastąpi Ohme w "Dzień dobry TVN"? "To w ogóle dar, że dostałam tę posadę"

Magda Gessler odejdzie za Edwardem Miszczakiem ze stacji?! Restauratorka dementuje plotki!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Dzień Dobry TVN" | TVN SA | Agnieszka Woźniak-Starak | Ewa Drzyzga

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy