Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska odchodzi z TVN! "Kawał życia zostawiam za sobą"

Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Tego raczej nikt się nie spodziewał po wieloletniej pracownicy stacji. Dziennikarka właśnie opublikowała post na Instagramie, w którym dziękuje za możliwość współpracy ze stacją. Podziękowała też widzom i współpracownikom. Co będzie robić po odejściu ze stacji?

Dziennikarka Anna Wendzikowska w stacji TVN była specjalistką od kinematografii. To ona głównie rozmawiała z gwiazdami Hollywood, takimi, jak Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Robert De Niro, Julia Roberts czy Hugh Grant. Teraz postanowiła zmienić swoje życie.

Anna Wendzikowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN": "Kawał życia zostawiam za sobą"

Anna Wendzikowska przez 15 lat przeprowadziła setki wywiadów, występowała w "Dzień Dobry TVN", tańczyła w "Tańcu z Gwiazdami", a także ugościła obce osoby w programie "Ugotowani". Próbowała także być aktorką serialową. Otrzymała role m.in. w "Kryminalnych", "M jak miłość" i "Pierwsza miłość".

Reklama

Pomimo tak wieloletniego przywiązania się do stacji TVN, celebrytka postanowiła ruszyć dalej swoją karierę. Z tej okazji dodała długi wpis na Instagramie.

Dziennikarka świetnie orientowała się w filmowych nowościach i często była wysyłana na premiery kinowe, by móc przeprowadzić wywiady z gwiazdami Hollywood.

Na koniec podziękowała widzom, którzy ją oglądali w telewizji.

Gwiazdy życzą szczęścia Wendzikowskiej na nowej ścieżce kariery

Pod postem na Instagramie nie zabrakło wspierających komentarzy. Swoją opinię i dobre słowa skierowali wobec Anny nie tylko internauci, ale też celebryci.

Magda Steczkowska: "Powodzenia na nowej drodze".

Anna Kalczyńska: "Aniu, ogromnie żałuję, praca z Tobą była przyjemnością i zaszczytem. Wiem, że świetnie poradzisz sobie wszędzie, gdzie trafisz, mocno trzymam kciuki za Twój rozwój i szczęście".

Łukasz Jemioł: "Powiedzenia Aniu".

Z kolei fani celebrytki byli zdziwieni jej decyzją. Według niektórych Wendzikowska była najlepszą dziennikarką zajmującą się kinem i przeprowadzaniem rozmów z gwiazdami.

Będziecie tęsknić na Anią?

Zobacz także:

Wendzikowska żegna synka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczka. Przejmujący wpis i zdjęcie

Anna Wendzikowska pod prysznicem na Instagramie

Anna Wendzikowska zrobiła sobie tatuaż w Gwatemali

Anna Wendzikowska stanęła w obronie Edyty Górniak! "Nie każdy ma duszę"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy