Reklama

Reklama

Reklama

Anna Wendzikowska zorganizowała pokaz swoich kostiumów kąpielowych. Sporo nagości!

Anna Wendzikowska postanowiła spróbować swoich sił jako projektantka kostiumów kąpielowych. Pokaz mody z projektami jej autorstwa został zorganizowany ze sporą pompą. Przybyłe na wydarzenie celebrytki mogły obserwować sporo nagości!

Wendzikowska zorganizowała pokaz mody strojów kąpielowych

O Annie Wendzikowskiej ostatnio było głośno za sprawą jej wypowiedzi na temat Toma Cruise’a, który jej zdaniem nie jest atrakcyjny ze względu na swój niski wzrost. Po tej wypowiedzi spadła na nią fala hejtu, przez co dziennikarka postanowiła usunąć się w cień, a konkretnie przestać udzielać się na Instagramie.

"Przeszła taka chwila, że muszę się na jakiś czas pożegnać.. przyzwyczaiłam Was do regularnych relacji, a nie będzie mnie tutaj.. w trakcie, kiedy będę próbowała odnaleźć spokój i harmonię..." - napisała 8 czerwca w poście.

Reklama

Okazało się, że Anna Wendzikowska potrzebowała zaledwie 10 dni, by odnaleźć owy spokój i harmonię. Już 18 czerwca na jej profilu pojawiła się bowiem obszerna relacja z kolejnej podróży.

Poza tym Instagram potrzebny jest jej także do płatnych współprac, zatem zapewne także stąd taka krótka przerwa. To również doskonałe miejsce do zareklamowania własnych produktów. A tak się składa, że Anna Wendzikowska zaprojektowała ostatnio kostiumy kąpielowe.

Ich pokaz odbył się wieczorem, 30 czerwca w Warszawskiej Enklawie. Na wydarzeniu zjawiły się oczywiście celebrytki, m.in. Paulina Koziejowska, Barbara Pasek czy Karolina Chapko. Niektóre z nich wystąpiły nawet na wybiegu, prezentując się w strojach Wendzikowskiej. Niektóre modele były dość mocno wycięte, zatem na wybiegu pojawiło się sporo golizny. Zresztą, zobaczcie sami!

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka pokazała, jak restauracja radzi sobie z inflacją: "Aż ciężko uwierzyć!"

Monika Richardson ma rozwiązanie na szalejącą inflację. "Stoimy na skraju wielkiej katastrofy"

Gwiazdy tankują paliwo i... łapią się za głowę. Zakościelny pokazał kosmiczny rachunek!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Wendzikowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy