Reklama

Reklama

Reklama

Krzysztof Skórzyński po powrocie z urlopu ma odbyć poważną rozmowę w TVN. "Ważą się jego losy"

Krzysztof Skórzyński pod koniec września 2021 roku został zawieszony przez szefów w związku z wyciekiem rzekomych maili ze skrzynki ministra Michała Dworczyka. Wynikało z nich, że dziennikarz TVN miał doradzać politykowi, czemu początkowo zaprzeczał. Kierownictwo odsunęło dziennikarza od zajmowania się tematami politycznymi. Po paru miesiącach wrócił jako kogut w programie "Mask Singer". Od pewnego czasu plotkuje się, że wraz z Małgorzatą Rozenek-Majdan poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Portal press.pl informuje, że dziennikarz został wezwany na spotkanie z szefami. "Ważą się jego losy w stacji" - czytamy.

Krzysztof Skórzyński przez lata pracował jako dziennikarz polityczny w "Faktach" TVN i programach TVN24.

Niespodziewanie w ubiegłym roku jego kariera mocno zahamowała. Było to związane z wyciekiem wiadomości ze skrzynki mailowej Michała Dworczyka, szefa Kancelarii Premiera. 

Kariera Skórzyńskiego wyhamował

Miało wynikać z nich, że minister konsultuje swoje wystąpienia publiczne z dziennikarzem TVN. Sam Skórzyński wszystkiemu zaprzeczył. 

Potem jednak do sieci zaczęły trafiać kolejne maile dotyczące korespondencji polityka i dziennikarza. Dziennikarz już jednak nie odniósł się do tego w żaden sposób i niemal zapadł się pod ziemię.

Reklama

Stacja TVN24 poinformowała wówczas, że zawiesza Skórzyńskiego aż do momentu wyjaśnienia sprawy, dodano że od teraz Krzysztof "będzie zajmował się niezwiązanymi z polityką formatami i programami TVN".

Zaczęło się od relacjonowania przez niego skoków narciarskich, ale największe zdziwienie wywołał jego udział w show "Mask Singer", gdzie występował przebrany za koguta.

Skórzyński poprowadzi "Dzień Dobry TVN"? Od plotek aż huczy

Niedawno pojawiły się z kolei doniesienia dotyczące zmian w śniadaniówce TVN. Tabloidy zaczęły sugerować, że nową prowadzącą ma zostać Małgorzata Rozenek-Majdan.

Jej potencjalnym partnerem w "Dzień Dobry TVN" miałby z kolei zostać Krzysztof Skórzyński. Dziennikarz nie komentował tych rewelacji. Wraz z rodziną wyjechał na zasłużone wakacje. 

Jak jednak donosi portal press.pl, końcówka urlopu dla dziennikarza mogła być już nieco nerwowa. 

"Ważą się jego losy w stacji" - donosi portal, który dodatkowo dowiedział się, że jego angaż do "DDTVN" nie jest wcale taki przesądzony.

"Z naszych ustaleń wynika, że po powrocie z urlopy Skórzyński spotka się z kierownictwem stacji. Wtedy mają zostać mu przedstawione jego nowe obowiązki. Wszystko ma wyjaśnić się w najbliższych tygodniach" - informuje press.pl.

Widzielibyście go, jako partnera Rozenek w śniadaniówce? 

Zobacz też:

Skórzyński zostaje w TVN? Oto co będzie robił

Mask Singer: Skórzyński został kogutem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skórzyński | Dzień Dobry TVN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy