Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny. Jak rozwijała się kariera popularnej piosenkarki?

Justyna Steczkowska kończy dziś 50 lat. Piosenkarka ma na swoim koncie dziesiątki wydanych płyt, setki występów muzycznych, teatralnych i telewizyjnych. Pomimo tego, gwiazda wciąż potrafi zaskakiwać. Jak na przestrzeni lat rozwijała się jej kariera?

Co prawda urodzinowy koncert Justyny Steczkowskiej (posłuchaj!) odbył się już w czerwcu, ale według kalendarza, gwiazda kończy 50 lat dokładnie drugiego sierpnia.

Justyna Steczkowska obchodzi 50. urodziny!

Piosenkarka urodziła się 1972 roku w Rzeszowie. Jest wokalistką i kompozytorką, a także autorką tekstów i skrzypaczką.

Okazjonalnie pojawiała się również na deskach teatru i dużym ekranie. Jest jedną z najseksowniejszych polskich gwiazd - wielokrotnie występowała w sesjach zdjęciowych do "Elle", "Vivy", "Gali", a nawet  dla polskiej edycji "Playboya".

Reklama

Charakteryzuje się imponującymi możliwościami wokalnymi. Steczkowska dysponuje głosem o 4 oktawowej skali, czyli ma o jedną oktawę więcej niż jej konkurentka Edyta Górniak.

Jak Steczkowska wykorzystała swoją "Szansę na sukces"?

Trampoliną do sławy dla Steczkowskiej był udział w "Szansie na sukces". Młoda wokalistka zwyciężyła konkurs w 1994 roku i do dzisiaj uważa się jej triumf za największą i najważniejszą wygraną w historii kultowego programu.

Rok później reprezentowała nasz kraj w 40. Konkursie Piosenki Eurowizji.

Justyna Steczkowska: imponujący głos, imponująca kariera

W 1996 roku nagrała swój pierwszy album "Dziewczyna Szamana" i do dziś wydała aż 12 solowych płyt.

Za swoje dokonania muzyczne Steczkowska otrzymała wiele prestiżowych nagród, w tym sześć Fryderyków i Bursztynowego Słowika.

Swoje doświadczenie sceniczne mogła wykorzystać, oceniając uczestników dwunastej edycji muzycznego show "The Voice of Poland". W 2021 roku została jurorką programu, zastępując w tej roli Edytę Górniak.

W 2007 roku wokalistka zaprezentowała się w nowej roli - wystąpiła jako uczestniczka "Tańca z Gwiazdami", gdzie tańczyła razem ze Stefano Terrazzino. Parze udało się awansować aż do finału, niestety pojedynek o Kryształową Kulę zwyciężyła Anna Guzik i Łukasz Czarnecki.

Afery z udziałem Justyny Steczkowskiej

Celebrytka nie boi się mówić tego, co myśli i znana jest z odważnych wypowiedzi i radykalnego profesjonalizmu, przez co wplątuje się w różne konflikty i afery.

Jedną z największych medialnych burz z jej udziałem była awantura z Edytą Górniak, piosenkarki spierały się o wynagrodzenie dla artystów, biorących udział w koncercie na rzecz Ukrainy. Jak wiadomo, panie nie darzą się szczególną sympatią, ich konflikt więc co jakiś czas wygasa, a potem wybucha na nowo.

Justyna Steczkowska kilkukrotnie procesowała się z Sylwestrem Latkowskim o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku i naruszenie dóbr osobistych. Z podobnym pobudek pozwała też dziennik Super Express i portal Pudelek.

Piosenkarka od 2000 roku pozostaje w związku z Maciejem Myszkowskim, z którym ma trójkę dzieci:

22-letniego syna Leona, 17-letniego syna Stanisława i 9-letnią córkę Helenę.

Z okazji urodzin życzymy kolejnych sukcesów i oczywiście - Wszystkiego Najlepszego!

Ona sama na swoim profilu na Instagramie również nie odmówiła sobie odnotowania tego ważnego wydarzenia, jakim są 50. urodziny.

"No i stało się. Dziś są moje 50-te urodziny. Cudownie. Z tej okazji i Wam i sobie życzę wszystkiego co dla każdego z nas najlepsze! Dziękuję Wam za te wszystkie lata radości i koncertowych wzruszeń. Kocham Was" - napisała.

Zobacz też:

Justyna Steczkowska narzeka na rodzinnych wakacjach. Jest załamana drożyzną

Steczkowska zaklina rzeczywistość? "Nie mam konfliktu w zasadzie z nikim"

Steczkowska skrytykowana za kiepski angielski. "Ponoć słuch taki absolutny"pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy