Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska marudzi na rodzinnym wyjeździe. Nawet dla niej było za drogo? "Raczej nie polecam"

Justyna Steczkowska (50 l.) należy do tego grona gwiazd, które nie musi martwić się o finanse. Tak mogłoby się przynajmniej wydawać, jednak polska diwa nie jest obojętna na kwestie finansowe. Ostatnio wybrała się na rodzinne wakacje w Danii, gdzie udała się do Legolandu. Ceny które tam zastała nawet artystkę tego formatu zwaliły z nóg. Justyna nie była na to przygotowana!?

Justyna Steczkowska marudzi na rodzinnym wyjeździe. Nawet dla niej było za drogo? "Raczej nie polecam"

Justyna Steczkowska należy do czołówki gwiazd polskiej estrady od niemal 30 lat. Mogłoby się wydawać, że problemy finansowe, inflacja i panująca w kraju od pewnego czasu drożyzna nie dotyczy tej diwy. Choć Jusia cieszy się dobrymi zarobkami, nie jest rozrzutna. Ostatnio na Instagramie pochwaliła się nagraniem z rodzinnych wakacji w Danii. Gwiazda odwiedziła odległy kraj w towarzystwie dzieci i przyjaciół, dlatego w trakcie ich wyprawy nie mogło zabraknąć wizyty w słynnym parku rozrywki - Legolandzie. Wrażeniami z wyjazdu Steczkowska pochwaliła się na social mediach.

Reklama

Jak się okazuje wizyta w zatoczonym parku była błędem. Justyna była zmęczona tłumami turystów, niekończącymi się kolejkami do atrakcji oraz wygórowanymi cenami. Warto w tym miejscu napomknąć, że wizyta w tego typu parku kosztuje około 230 zł, zaś za bilet dla dziecka Justyna musiała wyłożyć prawie 200 zł. Według artystki pieniądze można lepiej wydać na polskie parki rozrywki, które mają podobną ofertę atrakcji, a jednak cenowo są bardziej przystępne dla osób zarabiających w złotówkach.

Justyna Steczkowska znalazła też jasne strony rodzinnego wyjazdu. Najbardziej spodobała jej się wizyta w Muzeum Wikingów w Jelling i, jak przyznała, "Dania to ładny kraj".

Zobacz też:

"Dziennikarz" skrytykował Steczkowską za... "kiepski angielski". Gwiazda odpowiedziała, że aż poszło mu w pięty!

Justyna Steczkowska zaklina rzeczywistość? Zapewnia: "Nie mam zwady w zasadzie z nikim!"

Ida Nowakowska i Edyta Herbuś popisują się na promocji programu. Która wypadła lepiej?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama