Reklama

Reklama

Reklama

Justyna Steczkowska zaklina rzeczywistość? Zapewnia: "Nie mam zwady w zasadzie z nikim!"

Justyna Steczkowska (50 l.) w najnowszym wywiadzie postanowiła na dobre zakopać topór wojenny i rozprawiła się ze słynnymi konfliktami, które ciągną się za nią od lat. Artystka wyznała, co sądzi o innych gwiazdach, z którymi media próbują ją skłócić i gorliwie zapewnia: "Nie mam zwady w zasadzie z nikim"

Justyna Steczkowska zaklina rzeczywistość? Zapewnia: "Nie mam zwady w zasadzie z nikim!"

Justyna Steczkowska przez lata nie żyła w najlepszych stosunkach z koleżankami z branży. Od dawna mówiło się o napiętej atmosferze między Jusią a Edytą Górniak. Przypomnijmy, że po koncercie charytatywnym dla Ukrainy diwy poprztykały się o kwestie otrzymania wynagrodzenia za udział w show. Ostatecznie Edi zrezygnowała z udziału w "The Voice of Poland", by nie musieć patrzeć w pracy na "złośliwą" koleżankę.

Reklama

W najnowszym wywiadzie, którego Justyna udzieliła dla tygodnika "Party", gwiazda otworzyła się na wątek aktualnych konfliktów z innymi artystkami. Steczkowska zarzeka się, że medialne awantury jej nie interesują i jest zmuszona zainterweniować tylko wtedy, gdy naruszane jest jej dobre imię.

Jusia postanowiła również odnieść się do sprawy związanej z charytatywnym koncertem, o który pokłóciła się z Edytą Górniak. Media zarzucały wówczas Jusi, że za występ na rzecz Ukrainy zażyczyła sobie niebagatelne honorarium. Dziś Steczkowska zapewnia, że cała afera została sfabrykowana na potrzeby tabloidów.

Gwiazda starała się również przekonać dziennikarkę "Party", iż wbrew krążącym plotkom, jest bardzo przyjazną osobą i chętnie utrzymuje prywatne kontakty z kobieta z branży. Być może nie jest w najlepszych stosunkach z Edytą czy Dodą, z którą niedawno oficjalnie się pogodziła, jednak ma inne serdeczne koleżanki.

Zobacz też:

"Dziennikarz" skrytykował Steczkowską za... "kiepski angielski". Gwiazda odpowiedziała, że aż poszło mu w pięty!

Justyna Steczkowska ujawnia prawdę o partnerce syna. Ile Ksenia ma lat? "To młoda, śliczna dziewczyna"

Bilguun Ariunbaatar zakochany. Pokazał zdjęcia z partnerką. Ale piękność


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy