Reklama
Reklama
Tylko u nas

Justyna Steczkowska ujawnia prawdę o partnerce syna. Ile Ksenia ma lat? "To młoda, śliczna dziewczyna"

Justyna Steczkowska (49 l.) to gwiazda, która bardzo dba o to, by mieć dobre relacje ze swoimi dziećmi. Ponieważ z synem Leonem Myszkowskim łączą ją nie tylko więzy krwi, ale i zawodowa współpraca, gwiazda postanowiła zdementować plotkę, która krąży na temat jej latorośli i jego partnerki Kseni. Czy różnica wieku między młodymi zakochanymi rzeczywiście jest tak duża?

Justyna Steczkowska ujawnia prawdę o partnerce syna. Ile Ksenia ma lat? "To młoda, śliczna dziewczyna"

Justyna Steczkowska to mama trójki dzieci. Jej najstarszy syn Leon od dłuższego czasu związany jest z piękną blondynką o imieniu Ksenia. Dziewczyna jest z wykształcenia kosmetologiem i niedawno otworzyła własny salon piękności.

Para pojawiała się już kilkukrotnie na ściankach, jednak media bardziej niż uczucie między nimi interesowała plotka, jakoby wybranka Leona była od 20-latka starsza aż o 11 lat. Justyna Steczkowska, która wielokrotnie podkreślała, że ma bardzo dobrą relację z partnerką syna, w rozmowie z Pomponik.pl postanowiła sprostować tę informację. Ksenia tak naprawdę ma nie 33, a 25 lat.

Reklama

Okazuje się, że informacja o wieku Kseni była fake newsem, który powielały media. Justyna Steczkowska wytłumaczyła, skąd wzięła się ta pomyłka. 

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Justyną Steczkowską można obejrzeć tutaj:

Zobacz też

Fani Opozdy żądają zwolnienia kochanki Królikowskiego z kancelarii: "Powinna wylecieć z dyscyplinarką"

Margaret pozuje bez stanika pod studiem DDTVN. Co ona ma na nogach?!

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub w Las Vegas. "Zrobili to jak para dzieciaków"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Leon Myszkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama