Reklama
Reklama

Jacek Jelonek kibicuje Szpakowi i zachęca do coming outu? „Czekamy na Michała”

Jacek Jelonek (35 l.) nie boi się pokazywać, że kocha mężczyzn. Popularny Prince Charming, który znalazł miłość w programie, postanowił skomentować razem z partnerem odwołany coming out Michała Szpaka (31 l.). Może liczyć na wsparcie ludzi show biznesu?

Michał Szpak odwołał coming out

Michał Szpak dokonał coming outu na Instagramie, sugerując, że jest osobą queer. Szybko jednak odwołał te słowa po tym, jak media obiegła wieść o jego orientacji seksualnej. Fani artysty poczuli się zagubieni, ponieważ zawsze wydawało im się, że Michał jest nader szczerą osobą, która nie owija w bawełnę, a tym bardziej nie wstydzi się swojej inności.

Nacisk opinii publicznej sprawił, że Michał postanowił więcej nie zaprzeczać i stwierdził, że "jest queer". Nie ukrywał również, że dla niego ważniejsza jest dusza człowieka niż jego ciało.

Reklama

Piosenkarz wyjaśnił, jak definiuje pojęcie osoby queer. Trudno orzec, czy społeczność będzie zadowolona z jego słów.

Myślicie, że Michał naprawdę utożsamia się z queerami?

Jacek Jelonek komentuje "coming out" Szpaka

Coming out Szpaka oceniają nie tylko jego wielbiciele, ale również osoby medialne na czele z tymi, którzy sami musieli stanąć przed wyzwaniem ujawnienia się. Jacek Jelonek i jego partner Oliwier Kubiak zauważają, że orientacja seksualna jest intymną sprawą każdego człowieka i nie powinna wzbudzać emocji ogółu.

Mężczyźni zdradzili również, że Michał obiecał spektakularny coming out, więc nie sądzą, by iał tego dokonać przez Instagrama. Tym samym podkreślili jednak, że "za kurtyną" nie brakuje plotek na temat życiowych zawirowań Szpaka.

Zobacz też:

Michał Szpak nie dostał się do szkoły muzycznej, bo źle się ubrał? To nie przeszkodziło jego karierze!

Maciej Kurzajewski ma "czujnych i ciekawskich" sąsiadów. Znów widzieli Cichopek, a tu jeszcze "życzliwi" donieśli jej rodzicom!

Celia Krychowiak w skąpym bikini. Co za ciało!

Ukraina i Mołdawia ze statusem państw kandydujących do Unii Europejskiej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Jacek Jelonek | Oliwer Kubiak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy