Reklama
Reklama

Michał Szpak osądził występ Krystiana Ochmana. Doszło do niezwykłego zbiegu okoliczności

Michał Szpak (31 l.) powiedział, co myśli na temat wczorajszego występu Krystiana Ochmana w półfinale 66. Konkursu Piosenki Eurowizji. Gwiazdor zdradził, jak ocenia piosenkę „River” oraz talent naszego reprezentanta. Dawny trener Ochmana z programu "The Voice" zwrócił uwagę na wyjątkowy zbieg okoliczności.

Krystian Ochman: półfinał Eurowizji 2022

Wczorajszy występ Krystiana Ochmana (zobacz!) zebrał bardzo dobre opinie. Reprezentant Polski znakomicie przygotował się do półfinału Eurowizji. Jego czysty, mocny głos w połączeniu z ekspresyjną choreografią w wykonaniu tancerek i oprawą wizualną wywarły ogromne wrażenie na publiczności. Wokalista wypadł bardzo dobrze i w sieci wciąż spływają pozytywne komentarze pod jego adresem. Nie jest tajemnicą, że od dłuższego czasu nazwisko Krystiana Ochmana jest wymieniane wśród głównych kandydatów do zwycięstwa. Mówi się, że spore szanse na 1. miejsce mają również reprezentanci Ukrainy. Czy Polak zdoła ich prześcignąć?

Reklama

Swoją opinią na temat występu Ochmana z serwisem "Pudelek" podzielił się Michał Szpak (posłuchaj!), który osobiście bardzo dobrze zna piosenkarza. Był w końcu jego trenerem w programie "The Voice of Poland". Co więcej, Michał Szpak doskonale zna eurowizyjne realia, ponieważ w 2016 roku reprezentował nas w Sztokholmie. Artysta zdradził, że doszło do niebywałego zbiegu okoliczności. W Turynie Krystian Ochman stanął do boju z piosenkarzem, który jeszcze nie tak dawno było jego inspiracją. 

Michał Szpak osądził występ Krystiana Ochmana

Michał Szpak ma jednak pewne zastrzeżenia, co do oprawy wizualnej show. Artysta stwierdził, że efekt płynącej wody, który miał nawiązywać do tytułu piosenki jest dla niego niezrozumiały.

Na koniec ekscentryczny wokalista krótko, ale zabawnie życzył powodzenia naszemu reprezentantowi.

A co o popisach wokalnych Ochmana sądzi Daria? Piosenkarka, która w polskich preselekcjach uplasowała się na drugim miejscu cieszy się z sukcesów Polaka.

Trzymamy mocno kciuki za Krystiana Ochmana, aby w finale zaprezentował się równie wspaniale. 

Zobacz też:

Krystian Ochman podbił serca całej Europy. "To nowy Andrea Bocelli"

Eurowizja 2022: O tych kreacjach nie da się zapomnieć! Skąpe wdzianka, koronki i ciasny gorsecik...

Krystian Ochman śpiewa o rzece? Niebywałe, o czym naprawdę opowiada tekst piosenki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak | Krystian Ochman | "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy