Reklama
Reklama

Izabela Trojanowska wspomina Agnieszkę Kotulankę: "nawet dowcipy opowiadała po męsku"

Izabela Trojanowska wspomina zmarłą Agnieszkę Kotulankę. Z nostalgią mówi o tym, jaka była. "Agnieszka nawet dowcipy opowiadała po męsku" - opowiada artystka.Już 20-ego lutego minie 4 lata od śmierci Agnieszki Kotulanki. Aktorka cierpiała na chorobę alkoholową. W związku z tym często spóźniała i nie pojawiała się na planie serialu "Klan", co spowodowała usunięciem jej z obsady i uśmierceniem jej postaci. Koleżankę z planu wspomina na łamach "Faktu" Izabela Trojanowska.

Izabela Trojanowska wspomina, że aktorka miała silny charakter i twardo stąpała po ziemi. 

Reklama

Artystka przyznała również, ze producenci i producentki "Klanu" niejednokrotnie proponowali jej powrót do serialu. Agnieszka Kotulanka miała jednak za każdym razem odmawiać.

Kim jest Izabela Trojanowska?

Izabela Ludwika Trojanowska z domu Schütz urodziła się 22 kwietnia 1955 roku w Olsztynie. W latach 70. rozpoczęła profesjonalną karierę muzyczną. W latach 1974-1978 studiowała w Studium Wokalno-Aktorskim Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, gdzie debiutowała jako aktorka teatralna. W 1981 roku wydała debiutancki album studyjny "Iza", na którym znalazł się hit "Wszystko czego dziś chcę". Cierpiała na ciężką depresję i chorobę alkoholową. Aktualnie mieszka w Berlinie i Warszawie.

Zobacz też:

Krystian Ochman przeszkadza sąsiadom. Ludzie narzekają na jego warczenie

Kandydatka na Eurowizję jest dumna, że Zenek jest jej fanem

Dagmara Kaźmierska nie szczędzi pieniędzy na luksus! Zaskoczyła zdjęciem

Włoski rząd przeznaczy 15 mln euro dla rodzin medyków zmarłych na COVID-19

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kotulanka | Izabela Trojanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy