Reklama
Reklama

Izabela Trojanowska zdecydowała się na rozstanie?! Nic tego nie zapowiadało

Izabela Trojanowska (66 l.) od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Gwiazda znana jest zarówno ze swoich aktorskich popisów, jak i estradowych koncertów. Szczególnie w ostatnich latach nie mogła narzekać na brak propozycji zawodowych. Była to po części zasługa jej menadżera Marcina Miazgi. Teraz jeden z tygodników donosi, że ich drogi się rozeszły...

Izabela Trojanowska wciąż jest niezwykle aktywna zawodowo. Od kilkunastu lat wciela się w rolę Moniki w "Klanie", a także wciąż koncertuje i bierze udział w różnych muzycznych wydarzeniach. Miała okazję sprawdzić się również jako jurorka w "The Voice Senior".

"Rewia" przyznaje, że to intratne propozycje zawodowe to przede wszystkim zasługa jej menadżera Marcina Miazgi, który za każdym razem "walczył o nią jak lew".

Wielokrotnie spekulowano, że tę parę łączy bliższa relacja, ale Trojanowska kilka razy dementowała te plotki. Wcześniej Miazga był mężem i menadżerem Adrianny Biedrzyńskiej. Ponoć Marek i Izabela pomogli sobie nawzajem w tym najtrudniejszym czasie.

Wielkie zmiany w życiu Trojanowskiej?!

Reklama

Okazuje się jednak, że w życiu artystki przyszedł czas na zmiany. Na jej stronie pojawił się bowiem numer telefonu nowego menadżera i informacja o współpracy. Tygodnik informuje, że wszelkie pytania o Miazgę, Trojanowska zbywa milczeniem. Znajomi Izabeli nie kryją zaskoczenia.

Trojanowska pochwaliła się zdjęciem ze Zbigniewem Kubickim na swoim profilu na Facebooku.

Jak myślicie, czy to faktycznie oznacza zakończenie współpracy z Miazgą?

Zobacz też:

Krzysztof Kolberger był gejem. Z byłą żoną spędził ostatnie Boże Narodzenie

Adam Zdrójkowski przyznał się do wpadki! Tak podsumował miniony rok

Sara James pokazała mamę! Wyglądają jak siostry!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy