Reklama
Reklama

Igę Świątek czeka historyczny moment? Niedługo wszystko się wyjaśni

Iga Świątek oddała pierwsze miejsca w rankingu WTA, ale zdecydowanie się nie poddaje. Po zejściu presji związanej z koniecznością obrony rankingu 22-letnia raszynianka może skupić się na doskonaleniu techniki gry. Jak się okazuje, Iga już niedługo może stanąć oko w oko z zupełnie "nową" rywalką. To legenda kobiecego tenisa, która powoli powraca do gry i może nieźle namieszać w rankingach!

Igę Świątek czeka historyczny moment? Niedługo wszystko się wyjaśni

Fani sportu oszaleli na samą myśl, że Iga Świątek mogłaby się zmierzyć z żywą legendą kobiecego tenisa. Mowa tutaj o powrocie 36-letniej Marii Szarapowej po długiej nieobecności na korcie. Jeśli legendarnej tenisistce uda się powrócić do sprawności po schorzeniach ramienia, to będzie w stanie zmierzyć się z naszą 22-letnią Igą. To byłaby historyczna chwila dla wszystkich fanów obu pań.

Iga Świątek zmierzy się z Marią Szarapową? To jest możliwe!

Maria Szarapowa na Instagramie pokazała filmik na którym "wraca do formy", choć w jej przypadku figura nic a nic się nie zmieniła od 2020 roku. 

Reklama

"Powrót do regularnego programowania [zapewne chodzi o "programowanie" ciała i nawyków - przyp.red.]. Silne ciało, silny umysł - napisała Maria Szarapowa, nawiązując do powrotu do regularnych ćwiczeń. Cóż, my też sobie tak zawsze powtarzamy po większym obiedzie!

Maria Szarapowa w 2016 roku została przyłapana na dopingu, z czego wywiązała się skandaliczna afera. Ostatecznie, zajmując 373. miejsce w rankingu WTA, zarabiając 36 milionów dolarów i cierpiąc na przewlekłe schorzenia ramienia, stwierdziła w 2020 roku, że kończy karierę

Szarapowa uderzyła w Igę Świątek i nowe pokolenie tenisistek

Maria Szarapowa chciała dodać otuchy Serenie Williams i niespodziewanie uderzyła... w całe młode pokolenie tenisistek, w tym Igę Świątek. 

"Z całym szacunkiem do nowego pokolenia tenisistek, jesteś od nich zdecydowanie lepsza i powinnaś wrócić im to pokazać" - mówiła Szarapowa w 2022 roku. Co ciekawe, siostry William nigdy nie miały specjalnie przyjaznej relacji z Szarapową, a wręcz się znienawidziły. Wszystko zmieniło się, kiedy tenisistka spotkała siostry na... MET Gali.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama