Reklama
Reklama

Świątek i Hurkacza łączy jedno. Oboje potwierdzili tę wiadomość

Są młodzi, wysportowani, sławni i bogaci. Iga Świątek i Hubert Hurkacz są obecnie najgorętszymi rakietami polskiego tenisa. Teraz do mediów spłynęły niesamowite wieści. Co łączy Igę i Huberta? Oboje to potwierdzili!

Świątek i Hurkacza łączy jedno. Oboje potwierdzili tę wiadomość

Iga Świątek w wieku 22 lat mogłaby już spokojnie iść na emeryturę. Z kolei 26-letni Hubert Hurkacz wciąż zaskakuje na turniejach. Co łączy najlepszą tenisistkę według światowego rankingu WTA i wielokrotnego zwycięzcę turnieju ATP? Oboje potwierdzili tę wiadomość.

Świątek i Hurkacza łączy jedno. Nie mają czasu na miłość

Hubert Hurkacz, jak i Iga Świątek większość swojego życia spędzili na korcie i sali treningowej. Dzięki swojej ciężkiej pracy oboje mogą się pochwalić wybitnymi sukcesami. Niestety w jednej sferze Igę i Huberta łączy jedno - nie mają czasu na miłość. Nic dziwnego, ponieważ sezon tenisowy trwa aż 11 miesięcy. 

Reklama

Pierwsza o samotności tenisistów mówiła w 2020 roku Iga Świątek w programie publicystycznym Moniki Olejnik "Kropka nad i".  Polka była wówczas zwyciężczynią French Open 2020 i miała 19 lat: "To prawda, że tenis jest grą ludzi, którzy często są samotni. Ale dzięki temu, że mam taki świetny team, ja tego nie czuję" - podkreślała.

Tak samo powiedział Hubert Hurkacz, który w marcu 2022 roku podczas rozmowy z "Vivą! określił życie tenisistów bardzo dosadnie: "Tenisiści w pewnym stopniu są skazani na samotność. Sami walczymy na korcie. Sami odnosimy zwycięstwa, ale też sami ponosimy porażki. Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni sami".

Czy Hubert Hurkacz ma dziewczynę? Na razie ma inne priorytety

"Lubię mieć czas na spotkania z przyjaciółmi, wspólne kolacje. Łapię takie momenty. Przez ostatni miesiąc miałem jeden dzień wolnego. Spędziłem go ze znajomymi na polu golfowym" - dodał w wywiadzie. Niestety, na razie nie nic nie wskazuje na to, by od tej chwili wszedł w zwiążek. Zatem można chyba uznać, że Hubert nie ma dziewczyny.

Wrocławianin odziedziczył pasję do tenisa po swojej mamie - także tenisistce - Zofii Maliszewskiej-Hurkacz. Mężczyzna na swoim Instagramie lubi chwalić się drogimi samochodami, np. swoim McLarenem 720S. 26-latek nie stroni też od drogich dodatków, jak np. zegarka Gerard Charles GT Sport in Grade 5, który kosztuje blisko 76 tysięcy złotych.

Czy Iga Świątek ma chłopaka? Odpowiedziała w żartobliwym tonie

Iga Świątek jako polska pierwsza rakieta w rankingu WTA wielokrotnie odpowiadała na pytanie o życie prywatne - zwłaszcza o sferę uczuciową. W trakcie sesji Q&A na Instagramie jeden z obserwatorów zadał pytanie "Czy jesteś singielką?". Na to mistrzyni odpowiedziała w tonie: "Tak, jestem graczem singlowym, lol".

Z kolei podczas jednego z wywiadów w 2021 roku Iga Świątek odpowiedziała na podobne pytanie krótko: "Tak". Dodała też, że przy jej trybie życia bardzo trudno znaleźć czas na cokolwiek innego niż turnieje.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz razem na korcie w Paryżu

Iga Świątek i Hubert Hurkacz staną ramię na igrzyskach w Paryżu. Wszystko wydało się przez wiadomość na Twitterze (obecnie serwis ma nazwę X), gdzie fani pytali tenisistę o... dosłownie wszystko. To tam odpowiedział, że będzie razem z najpopularniejszą polska tenisistką walczyć o medal.

"Tak, zagramy w mikście z Igą" - napisał półfinalista Wimbledonu z 2021 roku.

Na te słowa szybko zareagowała Iga Świątek: "- Tak, mogę to potwierdzić" - powiedziała liderka rankingu WTA, która jest na szczycie listy od 70. tygodni.

Zobacz też: 

Gwiazda tenisa wyszła za mąż. Zamiast gratulacji spłynął na nią hejt

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: "Kontakt jest mocno ograniczony"

Nowy etap życia Igi Świątek. Niespodziewana przeprowadzka, a teraz takie wieści

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Hubert Hurkacz | Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama