Reklama

Reklama

Reklama

Ida Nowakowska czuje się w TVP jak w szkole. Opowiedziała o stosunkach z Jackiem Kurskim

Ida Nowakowska (31 l.) ma za sobą wielką aferę medialną, związaną z jej kontrowersyjnym zachowaniem podczas tegorocznej Eurowizji. Tancerka przeszła już nad tym do porządku dziennego i znów z chęcią udziela wywiadów. Tym razem opowiedziała o stosunkach, jakie panują w Telewizji Polskiej. Wspomniała również o prezesie Jacku Kurskim.

Ida Nowakowska: afera eurowizyjna

Ida Nowakowska w ostatnim czasie zyskała nieoficjalne miano "ulubienicy Jacka Kurskiego". Tancerka oprócz pracy prezenterki w programie "Pytanie na śniadanie", bardzo często prowadzi rozmaite imprezy TVP. Jest również prowadzącą w "The Voice Kids". Ostatnio została zaangażowana również w trakcie Eurowizji. Była wówczas odpowiedzialna za odczytanie wyników głosowania polskiej komisji. Niestety Ida Nowakowska dała się ponieść atmosferze imprezy i wbrew zasadom pozwoliła sobie na polityczny komentarz. Prezenterka wykrzyknęła "Chwała Ukrainie", czym sporo straciła w oczach widzów oraz "Dziennika Eurowizyjnego".

Reklama

Aby nieco wyciszyć skandal związany z kontrowersyjnymi wynikami głosowania oraz zachowaniem Idy Nowakowskiej, prezenterka przez jakiś czas nieco mniej udzielała się w mediach społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że celebrytka wraca do dawnej aktywności, ponieważ znów zaczęła udzielać wywiadów. Gwiazda TVP w wywiadzie dla serwisu "Jastrząb Post" opowiedziała o tym, jak pracuje się jej w Telewizji Polskiej. Tancerka w samych superlatywach mówiła o swoim miejscu pracy.

Ida Nowakowska czuje się w TVP jak w szkole

Ida Nowakowska bardzo docenia fakt, że w Telewizji Polskiej panuje wyjątkowo swobodna atmosfera. Tancerka cieszy się, że otaczają ją przyjaźni ludzie, na których zawsze można polegać. Z jej wypowiedzi wynika, że pracownicy TVP traktują się z wielką życzliwością. Pomimo różnych charakterów, zawsze udaje się im znaleźć wspólny język.

W rozmowie padło również pytanie o to, czy pracownicy TVP widują się z prezesem Jackiem Kurskim. Okazuje się, że tego typu spotkania rzeczywiście mają miejsce, ale ich charakter zawsze jest bardzo formalny. 

Zobacz też:

Marcin Hakiel tonie we wspomnieniach. Kolejny sentymentalny wpis tancerza

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Antoni Królikowski przynosi zakupy do domu Joanny Opozdy. Kupił kilka toreb prezentów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Jacek Kurski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy