Reklama
Reklama

Ida Nowakowska odwieziona na lotnisko przez policję. Nagrabiła sobie?

Ida Nowakowska (31 l.) ledwie zdążyła na samolot do Polski. Na lotnisko dojechała z policjantem. Co się wydarzyło w życiu prezenterki?

Ida Nowakowska w amerykańskim radiowozie. Została zatrzymana?

Gwiazda TVP wybrała się do USA razem z mężem i synkiem na początku maja. Nowakowska postanowiła spędzić trochę czasu z rodziną i odpocząć od pracy. Na ten czas nieco wyciszyła się na Instagramie, gdzie do tej pory chętnie dodawała posty i relacje, pokazując fanom kulisy swojego życia. Jej urlop, tak jak każdy inny, dobiegł końca i prezenterka musiała udać się na powrotny lot do Polski. Niestety, w drodze na lotnisko czekała ją niemiła niespodzianka - uber, którym podróżowała popsuł się, co zwiastowało kolejne, dużo poważniejsze, kłopoty. Na szczęście z pomocą Idzie pospieszyła amerykańska policja, która zawiozła Nowakowską wraz z rodziną w upragnione miejsce.

Reklama

Ida Nowakowska nie szczędziła serdeczności pod adresem stróża prawa w mediach społecznościowych. Miło, że doceniła pomoc służb!

Eurowizja 2022: Ida Nowakowska z apelem

Punkty jurorskie od polskiego jury przekazała w trakcie finału Eurowizji 2022 Ida Nowakowska. Prezenterka wystąpiła cała w bieli, akcentując jedynie wsparcie dla Ukrainy poprzez przypięcie do sukni wstążki w barwach ukraińskiej flagi. W swoim krótkim przemówieniu gwiazda TVP odniosła się do obecnej sytuacji Ukrainy, która dzielnie walczy z agresją Rosji. Pełna podekscytowania Ida obwieściła wszystkim, że nasze 12 punktów otrzymuje podczas tegorocznej Eurowizji grupa Kalush Orchestra, reprezentująca właśnie Ukrainę.

Zobacz też:

Weronika Rosati staje w obronie Amber Heard. Polka zabrała głos w sprawie

Aleksander Kwaśniewski nie ma wątpliwości. Wyjawił obawy Putina

Joanna Krupa pokazała się bez grama makijażu. Tak bawi się z córką

Wywiad USA błędnie ocenił siły Ukraińców. Będą modyfikować swoje metody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy