Reklama
Reklama

Nowakowska zabiera głos po aferze z Eurowizją. Skomentowała swój występ

Ida Nowakowska (31 l.) podczas tegorocznej edycji konkursu Eurowizji miała za zadanie odczytać wyniki dane przez jurorów z kraju. Kobieta bardzo emocjonalnie podeszła do tego zadania i na wizji postanowiła pokazać, że wspiera Ukrainę. Celebrytka do kamery wykrzyczała "chwała Ukrainie", a jej słowa nie spodobały się niektórym osobom. Teraz postanowiła zabrać głos i się wytłumaczyć.

Ida Nowakowska to tancerka i osobowość medialna, która rozpoznawalność zyskała za sprawą programu "You Can Dance". W show próbowała swoich sił jeszcze jako nastolatka. Następnie celebrytka przeniosła się do USA, gdzie studiowała aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To właśnie w Stanach Zjednoczonych 31-latka poznała swojego męża, Jacka Herndona, z którym ma syna Maksymiliana Marka.

Obecnie Ida najbardziej znana jest z pracy w TVP. Nowakowska prowadzi "Pytanie na śniadanie", a także bierze udział w wielu wydarzeniach i imprezach. Ostatnio podczas finału konkursu Eurowizji 2022 za zadanie miała podać punktacje z Polski.

Reklama

Jej wystąpienie nie spodobało się widzom!

Nowakowska zabiera głos po aferze z Eurowizją. Skomentowała swój występ

Finał tegorocznego konkursu Eurowizji był niezwykle emocjonujący. Krystian Ochman (posłuchaj) reprezentował Polskę i zajął 12. miejsce. Nie obyło się bez kontrowersji. Fani z Polski byli zaskoczeni, że jurorzy z Ukrainy nie przyznali nam żadnych głosów, za to widzowie przekazali największą ilość, czyli 12 punktów.

Również nasi rodacy docenili zespół "Kalush Orchestra", który wystąpił w niebiesko-żółtych barwach i ostatecznie wygrał. Muzykom widzowie i jurorzy przyznali największą ilość głosów, a noty z Polski przekazywała Ida Nowakowska.

Kobieta podczas odczytywania werdyktu wykrzyczała do kamery "chwała Ukrainie". Wiele osób nie pochwala jej zachowania i uważa, że 31-latka nie powinna w konkursie piosenki skupiać się na polityce i wojnie.

Po aferze Nowakowska zabrała głos i wyjawiła swój punkt widzenia.

Nowakowska zabiera głos po aferze z Eurowizją. Rozprawia się z hejterami

Ida Nowakowska postanowiła zabrać głos w sprawie kontrowersji, jakie wywołały jej słowa. Celebrytka nie uważa, żeby jej słowa były niestosowne.

Kobieta opowiedziała również o tym, jak wygląda przekazywanie informacji na temat głosów przyznanych przez dany kraj.

Ida Nowakowska: wiek, kariera, rodzina

Ida Nowakowska urodziła się w grudniu 1990 roku. Jest córką pisarza Marka Nowakowskiego. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

W 2014 roku ukończyła kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. 

Nowakowska uczestniczyła w pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN "You Can Dance. Po prostu tańcz". W 2018 roku nawiązała współpracę z Telewizją Polską.

W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona, a w 2021 roku na świat przyszedł ich syn.

Zobaczcie również:

Zakpił z Meghan Markle. Dziennikarz szydził z niej na oczach widzów

Nieco zapomniany Ricky Martin pozuje z ukochanym w Cannes! Robił coś z twarzą...?

Dziwaczna stylizacja Mai Hyży na komunii synów. Przesadziła?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | "Eurowizja 2022"
Reklama
Reklama
Reklama