Reklama
Reklama

Harry i Meghan w ekstazie! To koniec ostracyzmu w Hollywood?

Książę Harry i Meghan Markle mogą mówić o szczęściu w nieszczęściu! Choć Hollywood wyśmiało ostatnie poczynania pary i nie zaprosili ich na galę BAFTA, to jest szansa, że w maju zobaczymy Harry'ego i Meghan na innym czerwonym dywanie! Wiecie już o jaką imprezę chodzi?

Harry i Meghan w ekstazie. Jednak zostali zaproszeni?

Amerykańskie media powoli przestały naśmiewać się z księcia Harry'ego i jego żony Meghan Markle (nie licząc dedykowanego wątku w kreskówce South Park). A to oznacza, że para może zawitać na jednym z ważniejszych eventów światowej mody. Mowa o MET Gali, która ma odbyć się w Nowym Jorku i to zaledwie... 5 dni przed koronacją króla Karola III. Lepsze to niż nic! Imprezą zorganizowaną przez BAFTA w Los Angeles musieli obejść się smakiem.

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle w ekstazie! To koniec ich ostracyzmu w Hollywood?

Celebrycki status to coś, nad czym Sussexowie "ciężko" pracują od momentu zamieszkania w USA. Głosy krytyki wobec pary pojawiły się jeszcze z czasów pobytu w Wielkiej Brytanii, kiedy atakowali rodzinę królewską. Potem było już tylko gorzej. Spadek zainteresowania ich życiem przez opinię publiczną bardzo im doskwierał, dlatego Harry postanowił napisać autobiografię pod tytułem "Spare", która jak dotąd wyrządziła więcej szkód niż pożytku. 

Dowiadujemy się z niej, że stracił dziewictwo ze starszą kobietąodmroził sobie penisauprawiał namiętny seks z Meghan w rocznicę śmierci Dianymiał żal do Williama o kiełbaski, smarował sobie niedysponowanego penisa kremem do ust swojej matki, a także stracił dziecko z Meghan i pochowali je pod drzewem.

Książę Harry i Meghan Markle zostali zaproszeni na MET Galę 2023?

Wygląda na to, że szczęście się do nich uśmiechnęło i jest szansa, że dostaną zaproszenie na MET Galę 2023 - a to ugruntuje ich pozycję "książęcych celebrytów". MET Gala 2023 odbędzie się 1 maja w Metropolitan Museum of Art's Costume Institute w Nowym Jorku.

Druga prowadząca, Christine Ross przyznała jej rację: "Całkowicie się z tobą zgadzam. Myślę, że w tym roku na pewno zadebiutują na Met Gali". Harry i Meghan długo pracowali na takie wyróżnienie, pojawiając się blisko "najważniejszych" osób w całym Hollywood.

Harry i Meghan na MET Gali przed koronacją króla Karola III. Będzie skandal?

Wygląda na to, że Harry i Meghan planują dobrze się bawić, ponieważ do koronacji króla Karola III po MET Gali 2023 zostanie tylko 5 dni! Wciąż obecność Sussexów w Wielkiej Brytanii nie została potwierdzona przez pałac, ani przez samych zainteresowanych.

Zobacz też:

Książę Harry chciał zatuszować swoje wybryki. Po wielu latach prawda wyszła na jaw

Pierwsza kochanka Harry'ego ujawniła szokujące informacje! Nie poszło mu za dobrze?

Książę Harry i Meghan Markle staną przed sądem. Nie ma zamiaru odpuścić!

Meghan Markle podburza Harry'ego do ataków na rodzinę? Znana ekspertka nie przebiera w słowach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | MET Gala | MET Gala 2023
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy