Reklama
Reklama
Tylko u nas

Hakiel z córką na świątecznych zakupach. To dziewczynka podjęła decyzję [POMPONIK EXCLUSIVE]

Marcin Hakiel pewnym krokiem wkroczył w nowy rozdział swojego życia. Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek zdecydował się na terapię, a w jego życiu pojawiła się piękna blondynka, z którą stworzył patchworkową rodzinę. Widać, że tancerzowi udzieliła się świąteczna atmosfera i ostatnio wybrał się z córką na małe zakupy...

Marcin Hakiel odnalazł szczęście u boku pięknej blondynki

Marcin Hakiel z ulgą pożegna 2022 rok. Tancerz wiele przeszedł w ostatnich miesiącach. Najpierw oświadczenie o rozstaniu z Katarzyną Cichopek, później emocjonalny wywiad, w którym wyznał, że podejrzewał żonę o zdradę, a na końcu rozwód i to wszystko w atmosferze medialnego skandalu. Ten związek zdecydowanie przejdzie do historii. 

Minęło zaledwie kilka tygodni od dnia, gdy sąd orzekł koniec ich małżeństwa, jak okazało się, że aktorka związała się ze swoim redakcyjnym kolegą - Maciejem Kurzajewskim. Para ogłosiła swoją miłość wszem i wobec. Najpierw zamieścili zdjęcie w mediach społecznościowych, a później udzielili wywiadu w "Pytaniu na śniadanie". Niektórzy uznali to za autopromocję i chęć poprawienia wizerunku oraz... podniesienia wyników oglądalności... W końcu program zyskał nową szefową, Joannę Kurską, która jest prawdziwą fanką Cichopek i Kurzajewskiego.

Reklama

Potem rozpętało się "piekiełko", którego nikt się nie spodziewał. Nagle na tapecie pojawiła się... Paulina Smaszcz, była żona Macieja Kurzajewskiego. Przez nikogo niepytana postanowiła opowiedzieć, jak złym facetem jest jej ex, że kłamie, oszukuje i zdradza. Zasugerowała nawet, że romans Katarzyny i Maćka trwa już kilka ładnych lat!

Marcin Hakiel z daleka od medialnych afer

A gdzie w tym wszystkim Marcin Hakiel? Tancerz spokojnie przyglądał się zamieszaniu wokół byłej żony i nie reagował, nawet wtedy, gdy padało jego nazwisko. Dlaczego? Ponieważ poszedł już dalej i przeszłość odciął grubą krechą. Teraz skupia się na budowaniu szczęścia u boku swojej ukochanej blond piękności, która prosiła, by media uszanowały jej prywatność. 

Wiemy, że Marcin stworzył swoją rodzinę na nowo, ponieważ jego partnerka również ma dzieci z poprzedniego związku. Zbudowali prawdziwy patchworkowy dom. W świątecznym czasie nie może w nim zabraknąć choinki! Dzielny tata wybrał się ze swoją córką po drzewko i zdecydowali się na średniej wielości okaz. Zobaczcie sami!

***

Zobacz także:

Cichopek i Hakiel znowu "razem"! Pozytywny finał ich historii

Cichopek i Kurzajewski nie pojawią się na sylwetrze TVP. Zagrali na nosie pracodawcy?

Cichopek i Kurzajewski pozdrawiają z lasu. Razem z brykającym Bono!

Kurzajewski i Cichopek szykują się do nowej roli! Koleżanka z TVP w "lekkim szoku!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy