Reklama
Reklama

Cichopek i Hakiel znowu "razem"! Pozytywny finał ich historii

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (40 l.) zakopali topór wojenny? Tak naprawdę Kasia nigdy nie wypowiedziała się negatywnie o swoim byłym mężu, z którym spędziła razem 17 lat. To zraniony Marcin zdecydowanie gorzej mówił o swojej - jeszcze ówczesnej - małżonce. Wygląda jednak na to, że dla wyższego celu znaleźli nić porozumienia.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przeżyli trudny rok: rozstanie, rozwód i... nowe związki

Choć Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w "Tańcu z gwiazdami" nie zawsze tanecznym krokiem szli przez życie. Po 17 latach związku, a 14 latach w małżeństwie, para ogłosiła w marcu tego roku, że się rozstają. 

Towarzyszyło przy tym mnóstwo emocji, zwłaszcza kiedy Marcin Hakiel ogłosił w programie "Miasto kobiet", że Kasia chciała więcej wolności, a potem "ta wolność miała imię". 

Reklama

Atmosferę do czerwoności rozgrzała przy tym Paulina Smaszcz, która rozżalona wyciągnęła na światło dzienne wszystkie sekreciki. Przy okazji też ujawniła, że Kasia i Maciej Kurzajewski pracujący przy programie "Pytanie na śniadanie" są parą. Co to się działo!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel znowu razem?! Pozytywny finał ich historii

Marcin Hakiel nie próżnował i szybko znalazł sobie uroczą, tajemniczą blondynkę, która zaleczyła jego rany po rozstaniu. Z kolei Kasia i Maciej przeszli na kolejny etap związku i na palcu aktorki można podziwiać piękny pierścionek zaręczynowy.

Wszystko wskazuje na to, że relacje byłych małżonków są na tyle dobre, że są w stanie funkcjonować obok siebie. Czyżby zadziałała na nich magia nadchodzących świąt? Wszystko na to wskazuje!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są z siebie dumni. Będą znowu razem?!

Trzeba przyznać, że Cichopek i Hakiel zawsze dogadywali się w kwestii opieki nad dziećmi i ich wspólnego dobra. To dlatego zdecydowali się na naprzemienne wychowywanie dzieci w trybie tygodniowym.

Teraz, jak donosi tabloid, oboje są dumni z systemu, jaki wypracowali i tego, że sumiennie wywiązują się z rodzinnych obowiązków.

"Zgodnie działają na rzecz rodziny i dzieci" - mówi źródło serwisu "Jastrząb Post".

Zobacz też:

Marcin Hakiel w romantycznej sesji zdjęciowej z ukochaną. Zrobiło się naprawdę gorąco

Katarzyna Cichopek błyszczy i kusi w "Jaka to melodia?". I to nie pierwszy raz!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą datę ślubu. W te święta?

Kasia Cichopek pokazała się w świątecznej stylizacji. "Kto tę panią ubiera?pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy