Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek błyszczy i kusi w "Jaka to melodia?". I to nie pierwszy raz!

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Jednak dla swojej stacji TVP zawsze znajdzie czas. W programie "Jaka to melodia?" aktorka i prezenterka rywalizowała z Edytą Herbuś i swoją redakcyjną koleżanką, Idą Nowakowską. Jednak to strój Kasi najbardziej przypadł widzom do gustu.

Katarzyna Cichopek błyszczy i kusi w "Jaka to melodia?"

Katarzyna Cichopek wystąpiła w programie "Jaka to melodia?" w TVP. Biorąc pod uwagę nadchodzącą atmosferę świąt Bożego Narodzenia wybrała sukienkę jednocześnie szaloną i stonowaną. "Mała czarna" zawróciła głowie widzom, bowiem podkreślała każdy centrymetr doskonałej figury gwiazdy "M jak miłość".

Reklama

Katarzyna Cichopek nęciła figurą i chokerem w "Jaka to melodia?"

W specjalnym, świątecznym odcinku "Jaka to melodia?" wzięły udział gwiazdy z programu "You Can Dance" - Katarzyna Cichopek jako prowadząca program, a Edyta Herbuś i Ida Nowakowska jako jurorki.

Kasia Cichopek ubrała do odcinka czarną, drapowaną sukienkę, która opinała jej kształty. Materiał sukienki z dekoltem w literę V i bufiastymi rękawami był wyjątkowo błyszczący.

Prezenterka "Pytania na śniadanie" wybrała do tego ciemne rajstopy i czarne szpilki. Aktorka zdecydowała się na oryginalny dodatek w postaci chokera z różą. Z biżuterii Kasia miała na palcu tylko pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Macieja Kurzajewskiego.

Kasia Cichopek w poprzednich odcinkach "Jaka to melodia?"

To już trzeci raz, kiedy Kasia Cichopek bierze udział w programie "Jaka to melodia?" We wrześniu wybrała luźny ubiór w postaci jeansów a'la dzwony z wysokim stanem i opiętej bluzeczki z piórkami. Dla kontrastu wybrała sandałki na platformie.

W listopadzie natomiast Kasia zdecydowała się na klasyczną, ołówkową sukienkę w kolorze ognistej czerwieni. Obcisła dzianinowa sukienka z dekoltem typu karo uwypukliły każdy skrawek ciała aktorki.

"Jaka to melodia?" to program emitowany w TVP od 1997 r. Do 2018 roku był przez Roberta Janowskiego, a następnie przejął go Norbi, później Rafał Brzozowski.

Która stylizacja Kasi Cichopek w opcji black-red-white podoba wam się najbardziej?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Cichopek i Hakiel u progu nowego życia. Coś jednak przeszkadza...

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą datę ślubu. W te święta?

Kasia Cichopek pokazała się w świątecznej stylizacji. "Kto tę panią ubiera?"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się zdjęciem z Nowego Jorku. Tak zareagowali internauci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Jaka to melodia | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy