Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem w stroju za 1300 zł. Co za figura!

Katarzyna Cichopek (40 l.) przeżywa obecnie drugą młodość - i to dosłownie! Wraz ze swoim ukochanym Maciejem Kurzajewskim (49 l.) zwracają szczególną uwagę na sport. Maciej od wielu lat jest zapalonym biegaczem, a Katarzyna lubi ćwiczyć na siłowni. Dziś możemy zobaczyć aktorkę w pełnej krasie na Instastory. Co za figura!

Katarzyna Cichopek Maciej Kurzajewski mają wspólną pasję - sport. Kasia jeszcze za czasów małżeństwa z Marcinem Hakielem, którego poznała w "Tańcu z gwiazdami" intensywnie trenowała taniec. Potem przyszedł czas dwóch ciąż, ale widać, że Katarzyna ciężko pracowała na swoją spektakularną metamorfozę. Teraz możemy ją podziwiać w pełnej krasie na Instastory. Co za ciało!

Katarzyna Cichopek KUSI pląsami przed lustrem. Co za figura!

Katarzyna Cichopek nie ma ostatnio od marca spokojnego czasu. Rozwód z mężem, publiczne pranie brudów, złośliwości ze strony Pauliny Smaszcz. Stres spowodowany sytuacją mocno wpłynął na wygląd prezenterki "Pytanie na śniadanie". Swego czasu zaniepokojeni widzowie porannego programu w TVP martwili się o stan zdrowia aktorki. Kasia Cichopek tak się odchudziła, że nawet fani chcieli ją dokarmiać.

Reklama

Katarzyna Cichopek KUSI wysportowanym ciałem w siateczkowym stroju

Oprócz posiadania szczuplutkiej sylwetki, Kasia ma też dużo ofert reklamowych. Przedsiębiorcza Cichopek jest zapracowana przez reklamowanie produktów na Instagramie. Przy okazji kolejnej reklamy, czyli kompletu sportowego, aktorka i prezenterka pokazała się w czarnym stroju pewnej marki. 

Przeczytaj koniecznie: Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

Cały komplet składał się z legginsów o siateczkowym przodzie (chyba troszkę za zimno na bieganie w nich na dworze), krótkiego topu z długim rękawem i topu na ramiączkach. Dodatkowo Kasia założyła też puszystą kurtkę. Całość kosztuje około 1300 złotych (bez uwzględnienia rabatów: kurtka za 550 zł, longsleeve za 250 zł, legginsy 350 zł, stanik sportowy/top za 200 zł).

To jak, skusicie się?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski: to ona "nosi spodnie" w związku? Teraz już wszystko wiadomo

Maciej Kurzajewski: Dantejskie sceny w domu dziennikarza. Cichopek nie puści Smaszcz tego płazem! "Były przerażone"

Maciej Kurzajewski dał popalić Cichopek. Katarzyna wróciła "rozedrgana" do domu! Cały czas chodzi jej po głowie Tomasz Lis!

Smaszcz publikuje WREDNY komentarz o Cichopek! "Pani piękna, Kaśka kurczak"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy