Reklama

Reklama

Reklama

Z czego żyje Cichopek? Reklamuje wszystko: mleko, CPN, serek, biżuterię

Katarzyna Cichopek (39 l.) to przedsiębiorcza celebrytka, która potrafiła wykorzystać swoją chwilę sławy w serialu "M jak Miłość". Widzowie ją pokochali, dlatego stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek w Polsce. Dzięki sławie zbudowała swoje wielomilionowe imperium! Z czego tak naprawdę żyje Cichopek?

Katarzyna Cichopek zbudowała swoje wielomilionowe imperium, bazując na roli Kingi Zduńskiej w serialu TVP, a następnie "Tańcu z Gwiazdami". Kolejne lata obfitowały w bardzo lukratywne kontrakty! Z czego żyje Katarzyna Cichopek? Na pewno aktorka da sobie radę po rozwodzie z mężem, Marcinem Hakielem.

Z czego żyje Cichopek? Gra w serialu "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek jako domorosła aktorka gra w serialu od 17 roku życia. Pojawiła się na planie "M jak Miłość" w 2000 roku. Traktowała aktorstwo jako hobby i nawet nie przypuszczała, że polski tasiemiec otworzy jej drzwi do kariery!

Reklama

Z czego żyje Cichopek? Prezenterka TVP

Oprócz roli w serialu Cichopek stała się też ulubienicą TVP. Aktorka stała się też prezenterką w programie śniadaniowym "Pytanie na śniadanie", gdzie chodzą słuchy, że zarabia baaardzo dobrze!

Zanim jednak na dobre zagościła w "Pytaniu na śniadanie", Kasia prowadziła też inne programy jako prezenterka: "Jak oni śpiewają?", "Gra wstępna", "Tylko nas dwoje", "Sexy Mama", "Mały nie-poradnik", "Twój puls". Za każdy program dostawała wynagrodzenie na pokaźną kwotę.

Z czego żyje Cichopek? Reklamy na Instagramie

Cichopek nie ma żadnych oporów, żeby reklamować wszystko, jak leci! Dlatego na Instagramie aktorki @katarzynacichopek możemy znaleźć osobliwą galerię postów sponsorowanych. Kasia reklamowała między innymi: stację benzynową, serki mascarpone, mleko, kremy, pastę do zębów, kosmetyki, biżuterię, perfumy, płyn do prania, zabawki dla dzieci, słodycze, ekspres do kawy, olejki CBD, KGHM Polska Miedź, znany salon z meblami i książki. A to tylko część z postów, uff.. ciężkie życie!

Z czego żyje Cichopek? Promuje akademię tańca Marcina Hakiela

Po ślubie z tancerzem Marcinem Hakielem, para postanowiła kontynuować swoją przygodę z tańcem. Dlatego Marcin Hakiel założył szkołę tańca, którą Kasia często reklamowała swoim wizerunkiem.

Wartość wszystkich sześciu szkół tańca oszacowano na około 3,5 miliona złotych. Myślicie, że podzieli się ich wartością podczas rozwodu z Katarzyną?

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel: walka o majątek. Według tabloidów chodzi o miliony

Małgorzata Rozenek-Majdan i Kuba Wojewódzki pożegnali się bardzo chłodno. Przeprosiny były na niby?

Połącz sodę oczyszczoną z miodem. Pożegnasz problemy żołądkowe i wiele innych!

Wojna w Ukrainie. OSW: Rosjanie skupiają się na ostrzale obiektów cywilnych. Są coraz brutalniejsi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy