Reklama
Reklama

Cichopek i Kurzajewski pozdrawiają z lasu. Razem z brykającym Bono! Komentarze internautów są bezcenne

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski po tym, jak opadł kurz z wystrzelonych petard w ich stronę, mogą w pełni cieszyć się swoim związkiem. Nie tak dawno jeszcze toczyła się "bitwa o Bono", czyli psa dziennikarza którego - według byłej żony - miał zostawić. Jak widać na najnowszych zdjęciach Bono świetnie się bawi w towarzystwie Kasi i Macieja. Komentarze pod ich zdjęciem na Instagramie są za to bezcenne!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. "Bitwa o Bono" z Pauliną Smaszcz

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od 7 października oficjalnie przedstawiają się jako para. "Pomogła" im w tym Paulina Smaszcz, czyli Kobieta Petarda. Dalej już było tylko gorzej...

Po prawie codziennym bombardowaniu petardami w stronę zakochanych, była żona Macieja odwiedziła matkę dziennikarza, a także poinformowała, że pies Bono (widoczny na zdjęciu) został porzucony przez prezentera "Pytania na śniadanie"Co zrobił wtedy Maciej Kurzajewski? Zabrał psa do programu na żywo.

Reklama

W odwecie Paulina Smaszcz-Kurzajewska wrzuciła wspomnienia z czasów, kiedy jeszcze Bono był z nimi. Maciej później zrobił podobnie. Najlepiej chyba na tym wyszedł pies, bo widać, że dobrze mu ze swoim panem i nową panią.

Cichopek i Kurzajewski pozdrawiają z lasu. Razem z Bono! Komentarze internautów są bezcenne

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pozdrawiają z zaśnieżonego lasu. Nie byli sami, bo na zdjęciu wita wszystkich uśmiechnięta mordka owczarka niemieckiego.

"Pozdrawiamy zimowo" - napisała Kasia, dodając emotki śnieżynki, bałwana i psa. 

Celebrytka na Instastory dodała, jak Bono hasa po śniegu z patykiem w pyszczku. Jak na to zareagowali internauci? Otóż bezcennie! Tylko zobaczcie sami.

"Pani Paulina zaraz znowu zrobi aferę, że pani Kasia za bardzo bawi się z bono i że zbyt zmarzł", "A gdzie Bono ma czapeczkę! Zaraz wpadnie petarda". Liczymy jednak na to, że zakochani będą mieli spokój od zawistnych komentarzy.

Nie zabrakło też słodkich komentarzy, które głównie skupiły się na szczęściu i miłości Kasi i Maćka. Oczywiście komplementy dostał też Bono! "Żyjcie w zdrowiu i miłości na pohybel ludzkiej zawiści i zazdrości", "Super fota i piesek", "Cudowna para i cudowny piesek jak mój".

Maciej Kurzajewski na spacerze nie tylko z Kasią!

Na Instastory Kasi Cichopek możemy też zauważyć tajemniczą osobę kroczącą u boku Maćka Kurzajewskiego. Jest to nie kto inny, jak mama dziennikarza, pani Teresa Kurzajewska! Na dodatek aktorka dodała naklejki "Best Mom" i "Mama's Boy", które sugerują o szczególnej więzi matki i syna. Urocze!

Zobacz też:

Kasia Cichopek już nie z Maciejem Kurzajewskim, a nowym partnerem w telewizji! Ale zaskoczenie!

Paulina Smaszcz wyjawiła, dlaczego przeszła metamorfozę. Szykuje się na spotkanie w sądzie?

Rozkochany Hakiel w sesji z Dominiką. Niefortunna stylizacja, a może ciąża? Chwalił się, że chce zostać ojcem!

Paulina Smaszcz wciąga w dramę psa Macieja Kurzajewskiego, który gościł w "Pytaniu na śniadanie" TVP

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Paulina Smaszcz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy