Reklama
Reklama

Kurzajewski i Cichopek szykują się do nowej roli! Koleżanka z TVP w "lekkim szoku! "Nowe życie zawsze jest piękne"

Maciej Kurzajewski z pewnością nie może narzekać na nudę w ostatnich miesiącach. Po ogłoszeniu, że wraz Kasią Cichopek tworzą związek, wybuchła prawdziwa medialna burza. Spora w tym zasługa Pauliny Smaszcz, która nie szczędziła gorzkich słów pod adresem byłego już męża i jego nowej wybranki. Czy nowe dziecko w rodzinie ociepli jakoś ich kontakty?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poszli swego czasu za głosem serca i dali sobie szansę na miłość. Szybko stworzyli związek, o czym powiedzieli światu stosunkowo niedawno.

Ukrywanie prawdy nie podobało się Paulinie Smaszcz, która rozpętała istną medialną burzę. Na ich temat powiedziała już naprawdę sporo, ale sami Kasia i Maciej zachowali klasę i nie wdawali się w medialne pyskówki.

Nie zmienia to faktu, że nadal są związani z Pauliną, bo ta przecież jest matką dwóch synów Macieja. Rodzinnych spotkań mogą więc raczej nie uniknąć. 

Reklama

A niebawem nadarzy się ku temu kolejna okazja. Jak dowiedziały się media, Franciszek - syn Macieja i Pauliny - niebawem sam zostanie ojcem. 

Nowe dziecko w rodzinie Kurzajewskich

Potwierdziła to Paulina, która już nie może się doczekać narodzin wnuczki, którą zamierza rozpieszczać i brać czynny udział w opiece nad nią. Już zadeklarowała, że jedzie do syna i synowej, by im pomóc! 

"Tak, to prawda! To najpiękniejszy prezent na 50. urodziny, jaki mogłam sobie wymarzyć. Musimy być jeszcze ostrożni, bo termin jest dopiero za jakiś czas, ale ja już jestem cała w skowronkach" - cieszyła się w rozmowie ze Światem Gwiazd.

Zapewne informacja o narodzinach wnuczki ucieszyła też Macieja, który niebawem zostanie zatem dziadkiem! Aż trudno w to uwierzyć, patrząc na ostatnie zawirowania w jego życiu i przeżywaną przez niego drugą młodość. 

Tomaszewska o "dziadku Kurzajewskim": Byłam w lekkim szoku

Nie dociera to także do koleżanki Cichopek i Kurzajewskiego z TVP. Małgorzata Tomaszewska w rozmowie z "Faktem" nie kryje, że informacja o tym, że Maciek będzie miał wnuczkę, mocno ją zaskoczyła...

"Jestem w lekkim szoku, ale to wspaniały facet i mężczyzna, choć rodzinnie go nie znam" - mówi Małgorzata.

Szybko jednak się opamiętała i zaczęła... zachwalać kolegę z pracy oraz jego liczne talenty, które mają - jej zdaniem - świetnie się sprawdzić w kontaktach z wnuczką.

"Jest bardzo inteligentnym człowiekiem, o dużej wiedzy i profesjonalistą, więc na pewno wiele może nauczyć małego człowieka. A nowe życie zawsze jest piękne" – podkreśliła. 

Zobacz też:

Kasia Cichopek już nie z Maciejem Kurzajewskim, a nowym partnerem w telewizji! Ale zaskoczenie!

Paulina Smaszcz wyjawiła, dlaczego przeszła metamorfozę. Szykuje się na spotkanie w sądzie?

Rozkochany Hakiel w sesji z Dominiką. Niefortunna stylizacja, a może ciąża? Chwalił się, że chce zostać ojcem!

Paulina Smaszcz wciąga w dramę psa Macieja Kurzajewskiego, który gościł w "Pytaniu na śniadanie" TVP


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy