Reklama
Reklama

Hakiel przekazał pilne wieści o córce. Wystarczył jeden kontrowersyjny wpis Wojewódzkiego

Marcin Hakiel kilka tygodni temu poruszył pół Polski decyzją, by pojawił się w programie Kuby Wojewódzkiego. Wygląda na to, że obaj panowie dobrze się na nim dogadywali, bo od tej pory utrzymują instagramowe stosunki. Ich ostatnia wymiana zdań wywołała jednak oburzenie części internautów. W odpowiedzi Hakiel rzucił zaskakującym wyznaniem na temat młodej córki.

Kuba Wojewódzki uwielbia prowokować Polaków oraz naruszać różne ustalone tematy tabu w swoim programach (ale też i poza nimi). Nikogo nie zdziwiło więc przesadnie, że postanowił rozpocząć nowy sezon swojego show z przytupem - od bohaterów dwóch największych afer polskiego showbiznesu w ostatnich miesiącach. Wielu fanów dziwiło się, czemu Marcin Hakiel przyjął zaproszenie na kanapę do Wojewódzkiego, ale tancerz jeszcze przed premierą odcinka bronił swojej decyzji.

Reklama

Marcin Hakiel i Kuba Wojewódzki się zakumplowali?

Jak się okazało, występ u Wojewódzkiego był potrzebny Marcinowi Hakielowi, aby przed dużą widownią mocno uderzyć w Katarzynę Cichopek i jej obecnego partnera. Celebryta nie miał litości dla byłej małżonki i przed wszystkimi ujawniał kolejne nieznane wcześniej fakty dotyczące ich rozstania. W trakcie programu raz oberwało się też samemu gospodarzowi, ale Wojewódzki najwyraźniej nie obraził się na przytyk od popularnego tancerza. Od początku września utrzymują bowiem pewne towarzyskie stosunki, o czym dowiedzieliśmy się od samego Marcina Hakiela.

Cała dyskusja zaczęła się od wrzucenia przez Kubę Wojewódzkiego demotywatora stworzonego na bazie jego starego zdjęcia. Według podpisu fotografia została wykonana w 1993 roku, ale miało to miejsce prawdopodobnie wcześniej, bo Kuba ze zdjęcia wygląda na mniej niż 29-30 lat. Sam mem żartuje z długiej listy młodszych partnerek prezentera za sprawą podpisu: "On jeszcze nie wie, że część jego przyszłych partnerek nie przyszła jeszcze na świat".

Kuba Wojewózki wywołał burzę, a Hakiel na to: "Szacun"

Wojewódzki ze swojej strony nijak nie skomentował obrazka, ale najwyraźniej uznał go za wystarczająco zabawny, by pojawił się na jego Instagramie. Demotywator szybko wywołał zaś gorącą dyskusję w sieci. Wielu internautów uznało żart za niesmaczny, ale niemało wyraziło też swój entuzjazm. Do zwolenników zdjęcia najwyraźniej należy też Marcin Hakiel, który odpisał w komentarzu: "Szacun".

To z kolei nie spodobało się części obserwujących, którzy obrali sobie za następny cel właśnie byłego męża Kasi Cichopek: "Szacun? Ty tak serio?! Uważaj lepiej na córkę i wyobraź sobie, że spotyka takiego dziada..." - napisała z oburzeniem jedna z osób. Co ciekawe, tancerz nie pozostał dłużny, a przy okazji ujawnił wieści o bliższej relacji jego córki i Kuby Wojewódzkiego.

"Z całym szacunkiem do dziadów, którzy są wg mojej skromnej opinii nadużywani w naszym społeczeństwie, Kuba nie jest jednym z nich. Poznał moją córkę i zrobił na niej b. dobre wrażenie, pozdrawiam" - zaskoczył Marcin Hakiel. Celebryta nie od dziś jest znany z otwartości na wchodzenie w interakcje z użytkownikami Instagrama, więc jego otwartość na tę dyskusję nie dziwi. Inna sprawa, że ponownie nie wahał się krytykować komentarza, który nie przypadł mu do gustu.

Zobacz też:

Wojewódzki bardzo ostro o Grzegorzu Krychowiaku. Po takich słowach mógł się załamać

Hakiel zwrócił się z gorącą prośbą do Polaków. Błaga o pomoc

Psycholożka miażdży Hakiela po wizycie u Wojewódzkiego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy