Reklama
Reklama

Gwiazdy lśniły w Sopocie. Aż ciężko oderwać wzrok

Za nami pierwszy dzień Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Piątek upłynął pod znakiem jubileuszy. Świętowali Bracia Golec, Andrzej Piaseczny oraz Danzel. Wysłuchaliśmy także koncertu największych radiowych przebojów tego roku. Nie zawiodły gwiazdy, które tłumnie pojawiły się na festiwalu. Oto galeria ich kreacji.

Pierwszy dzień Polsat Hit Festiwalu 2024 nie zawiódł oczekiwań widzów. Publiczność zgromadzona w Operze Leśnej w Sopocie obejrzała aż trzy koncerty.

Zaczęło się od jubileuszu 25-lecia istnienia zespołu Golec uOrkiestra, następnie wysłuchaliśmy koncertu największych radiowych przebojów roku, a na deser swoje 30-lecie pracy na scenie obchodził Andrzej Piaseczny. Podczas koncertu popularnego Piaska nie zabrakło wzruszeń.

Reklama

Plejada gwiazd na Polsat Hit Festiwal 2024. Mamy zdjęcia

Gwiazdy pojawiły się na scenie, ale także za kulisami sopockiego festiwalu. Nie zabrakło celebrytów i ich ciekawych kreacji. W Sopocie byli obecni między innymi: Margaret, Lanberry, Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Doda, Smolasty, Adam Zdrójkowski i wielu innych. 

Gwiazdy lśniły na scenie i poza nią. Zebraliśmy dla Was najciekawsze zdjęcia sopockich gwiazd. Zobaczcie, kto pojawił się i królował podczas sopockiego festiwalu. 

Warto dodać, że to dopiero początek. Już dziś w Operze Leśnej kolejne koncerty. Wśród nich: Koncert Diamentowy, Jubileusz Majki Jeżowskiej oraz wyjątkowy koncert Wodecki Twist z udziałem najmłodszej generacji artystów tj. Mery Spolsky, Wiktor Dyduła, Natalia i Paulina Przybysz oraz inni.

Zobaczcie zdjęcia z pierwszego dnia Polsat Hit Festiwalu:

Czytaj też:

Była miss widziana w Sopocie u boku Krzysztofa Ibisza. Wspierała redakcyjną koleżankę

Andrzej Piaseczny nie mógł powstrzymać emocji. To zrobiła dla niego siostra

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy