Reklama
Reklama

Była miss widziana w Sopocie u boku Krzysztofa Ibisza. Wspierała redakcyjną koleżankę

Gwiazda Polsatu, prowadząca "Nowy Dzień" w Polsat News Karolina Soczewka znienacka pojawiła się na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Była miss była widziana na próbach do piątkowego koncertu, gdzie ucięła sobie pogawędkę z Krzysztofem Ibiszem i dopingowała redakcyjną koleżankę Paulinę Sykut-Jeżynę. Jak zwykle zachwycała urodą.

Karolina Soczewka do Polsatu trafiła we wrześniu 2019 roku. Na początku była reporterką, z czasem jednak zaczęła łączyć tę funkcję z rolą prezenterki. Bardzo szybko zdobyła sympatię widzów, a w styczniu tego roku zadebiutowała jako prezenterka w programie "Nowy Dzień" w Polsacie i Polsat News. Na swoim koncie ma także prowadzenie serwisów w Wydarzeniach24: 12.50 i 15.50.

Gwiazda Polsat News zaczynała jako miss

Niewielu wiedziało, że pierwszą rozpoznawalność Soczewka zdobyła w inny sposób. Sympatyczna dziennikarka ma na swoim koncie udział w konkursie Miss Warszawy, w którym zdobyła trzecie miejsce.

Reklama

"Kiedy poszłam do konkursu Miss Warszawy, nie myślałam o pracy w telewizji. Okazało się jednak, że jedna z organizatorek pracuje w Superstacji, dzięki czemu poszłam tam właśnie na staż, by zrobić praktyki studenckie. Bardzo wiele się tam nauczyłam, moim szefem i telewizyjnym mentorem był wtedy śp. Wiktor Bater. To on jako pierwszy we mnie uwierzył i zawsze będę mu za to wdzięczna" - zdradziła Pomponikowi.

Karolina Soczewka znienacka zjawiła się w Sopocie

W piątek Karolina Soczewka pojawiła się na próbach do koncertu braci Golec podczas Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Gwiazda Polsat News ucięła sobie pogawędkę z Krzysztofem Ibiszem, z którym zna się od lat, z czasów gdy jeszcze brała udział w konkursach piękności. Dziennikarka wspierała także swoją redakcyjną koleżankę Paulinę Sykut-Jeżynę. 

Zobaczcie zdjęcia:

Zobacz też:

Andrzej Piaseczny odebrał statuetkę z rąk Niny Terentiew. Padły wzruszające słowa

Specjalne zaproszenie Kwiatkowskiego. To działo się na scenie Polsat Hit Festiwal

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Paulina Sykut-Jeżyna | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy