Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka wyjechała i od razu się zakochała! Tym razem nie chodzi o męża

Grażyna Torbicka ma niezwykłe szczęście w życiu: ma pracę, którą uwielbia, ma kochającego męża, a także świetnie wygląda pomimo upływu czasu! Niewiele osób może pochwalić się takimi warunkami w wieku 63 lat! Tym razem prezenterka wyznała na Instagramie, że jest... zakochana! Uwaga - tym razem nie chodzi o jej męża Adama Torbickiego!

Grażyna Torbicka. Ikona stylu nie (s)korzysta z operacji plastycznych

Grażyna Torbicka jest synonimem elegancji i klasy. Jako konferansjerka i prowadząca programy w TVP (słynne "Kocham Kino"), czy imprezy takie jak Sopot ugruntowała swoją pozycję na rynku. Pomimo upływu lat, uroda Grażyny Torbickiej nie przemija. Jak ona to robi? Dba o swoje dobre samopoczucie, a także pielęgnuje ciało i ducha. Co więcej, prezenterka twierdzi, że nie korzystała i nie skorzysta z operacji plastycznych.

"Mojej twarzy nigdy nie dotknął skalpel chirurga i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie dotknie, jeśli oczywiście nie będzie jakiejś potrzeby zdrowotnej (...) Nie potrzebuję tego, co więcej, uważam, że całe swoje zawodowe życie na tę twarz pracowałam, więc dlaczego mam ją teraz zmieniać?" - powiedziała Grażyna Torbiska w programie "Dzień dobry TVN".

Reklama

Grażyna Torbicka zakochana! Tym razem nie chodzi o męża

Grażyna Torbicka powoli szykuje się do prowadzenia kolejnej edycji festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Jako dyrektor artystyczna wydarzenia, uczestniczy w wydarzeniach budujących światowe trendy.

Tym razem prezenterka miała okazję zawitać do Włoch, gdzie brała udział jako członek jury w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Bifest w Bari. Jak napisała na Instagramie: "jest zakochana" w pięknie włoskich miasteczek!

"To był piękny czas! Być w Jury Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Bifest w Bari wraz z: Valeria Cavalli, Bettina Brokemper, Pippo Mezzapesa, Salvatore Maira i Jean Gili to znaczy poznać świetnych ludzi, zobaczyć dobre filmy (pokażę Wam je na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym), być w Teatro Petruzelli i jeszcze zwiedzić Puglię i zakochać się w Otranto, piękna, nadmorska miejscowość. Dolce vita!"

Grażyna Torbicka poprowadzi festiwal "Dwa Brzegi" w Kazimierzu Dolnym

17. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi odbędzie się w Kazimierzu Dolnym od 29 lipca do 6 sierpnia 2023 roku. Tradycyjnie jak co roku Grażyna Torbicka pojawi się na wydarzeniu jako dyrektor artystyczna. 

W zeszłym roku plotkowano, że ze względu na problemy finansowe organizatorów, mógł to być ostatni festiwal kultury i sztuki w Kazimierzu.

"Budżet festiwalu okrojony jest ze względu na rosnące ceny usług oraz ograniczenia w dofinansowaniu festiwalu. Dla porównania: W 2018 roku organizatorzy festiwalu dostali dofinansowanie z samorządu województwa w wysokości 4000 tysięcy złotych. W tym roku wnioskowali o 200 tysięcy złotych. Idą ciężkie czasy, jeżeli nic się nie zmieni, rzeczywiście może to być ostatni festiwal" - mówiła Grażyna Torbicka w 2022 roku dla "Dziennika Wschodniego".

Zobacz też:

Są szczęśliwi 42 lata po ślubie. Grażyna Torbicka znalazła przepis na udane małżeństwo

Grażyna Torbicka opowiedziała o operacjach plastycznych. Nigdy nie poprawiała swojej urody?

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Grażyna Torbicka niedawno odwiedziła dom dziecka, a teraz taka sytuacja! Zdjęcia nie kłamią!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy