Reklama
Reklama

Grażyna Torbicka opowiedziała o operacjach plastycznych. Nigdy nie poprawiała swojej urody?

Grażyna Torbicka to jedna z tych gwiazd w polskim show-biznesie, która uznawana jest za prawdziwą ikonę. Dziennikarka może pochwalić się doskonałym gustem oraz pięknym wyglądem. Pomimo upływu czasu, niezmiennie zachwyca nie tylko nienaganną sylwetką, ale również gładką cerą. Niedawno w programie śniadaniowym została zapytana wprost jaki ma stosunek do medycyny estetycznej.

Grażyna Torbicka - kariera i życie prywatne

Grażyna Torbicka od lat obecna jest w polskim show-biznesie. Dziennikarka debiutowała jako współprowadząca program "Sportowa niedziela". Przez długi czas pracowała w TVP2. Była konferansjerką Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. W listopadzie 2018 roku premierę miał jej autorski program "Grażyna Torbicka zaprasza", gwiazda prowadzi też audycje "Kocham Cię kino" w Radiu Zet.

Zobacz też: Są szczęśliwi 42 lata po ślubie. Grażyna Torbicka znalazła przepis na udane małżeństwo

Reklama

Torbicka prywatnie jest żoną kardiologa Adama Torbickiego, którego poślubiła w 1981 roku.

Grażyna Torbicka zdradziła, jak zachowała młodość

Grażyna Torbicka wzięła niedawno udział w programie "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o swojej doskonałej formie. Dziennikarka zdradziła również, czemu zawdzięcza tak doskonały wygląd.

63-latka powiedziała także, iż medycyna estetyczna nie jest dla niej rozwiązaniem. Okazuje się, że nigdy nie korzystała z tego typu zabiegów.

"To, co daje nam, kobietom, promienną twarz, to jest radość i satysfakcja z życia. Medycyna estetyczna dla mnie to nie jest rozwiązanie. Nigdy o tym nie myślałam, a nawet jeśli się kiedykolwiek zastanawiałam, to przyznam szczerze, że jakakolwiek ingerencja w moją twarz jest dla mnie dużym dyskomfortem. Naturalne jesteśmy znacznie bardziej przekonujące" - przyznała Grażyna.

Grażyna Torbicka nigdy nie poddała się zabiegom chirurgii estetycznej. Dodała, iż nie deprecjonuje takich wyborów innych.

"Mojej twarzy nigdy nie dotknął skalpel chirurga i mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że nie dotknie, jeśli oczywiście nie będzie jakiejś potrzeby zdrowotnej. Chcę, żeby to było dobrze zrozumiane. Ja nie deprecjonuję oczywiście chirurgii plastycznej (...). Każdy robi to, co uważa za stosowne, co jest mu potrzebne. Ja nie potrzebuję tego, co więcej, uważam, że całe swoje zawodowe życie na tę twarz pracowałam, więc dlaczego mam ją teraz zmieniać?" - powiedziała w programie.


Grażyna Torbicka zdradza sekret swojej urody

Grażyna Torbicka w programie postanowiła zdradzić sekret swojej urody oraz smukłej sylwetki. Okazuje się, że codziennie stara się dbać o siebie. Dziennikarka ma nawet swoją pielęgnacyjną rutynę, którą stosuje.

"Bez espresso, prawdziwego espresso nie ma rozpoczęcia dnia (...) Lubię też taką poranną, zimną kąpiel twarzy, lodowatą wodą, bo to mnie budzi do życia, a potem krem, który daje mi poczucie komfortu. Ja nie stosuję bardzo wielu kosmetyków, dlatego że mam delikatną skórę i ona obciążona staje się zmęczona (...) Ważne jest to, aby pamiętać o tych 15 minutach w ciągu dnia dla siebie, tego nauczyła mnie mama. Ja nie znoszę czegoś takiego jak siłownia, natomiast uwielbiam spacery i po tej kawie, to jest 5 i 6-kilometrowy spacer. (...) jem wszystko, ale czasami pół porcji" - przyznała Torbicka.


Zobacz też:

Plotki o Grażynie Torbickiej i mężu Adamie to jednak prawda! Sensacja po 42 latach od ślubu

Grażyna Torbicka pilnie zamieściła nekrolog! Jego treść wyjaśnia wszystko! Jest już data pogrzebu!

Grażyna Torbicka niedawno odwiedziła dom dziecka, a teraz taka sytuacja! Zdjęcia nie kłamią!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama