Reklama

Reklama

Reklama

Gdzie zamieszka Hakiel po rozwodzie z Cichopek? "Szuka czegoś większego dla siebie i dzieci"

Wygląda na to, że Marcin Hakiel (39 l.) uporał się z rozpadem związku z Katarzyną Cichopek (39 l.). Tancerz ma nowe plany na przyszłość, które wiąże ze swoimi dziećmi. Według doniesień tabloidu, Hakiel ma zamiar kupić dom na peryferiach Warszawy.

Okazuje się, że Marcin Hakiel szuka nowego miejsca, w którym mógłby zamieszkać z dziećmi. Pomysł, na który wpadł, jest już w fazie realizacji. Paparazzi przyłapali tancerza podczas oglądania domu na budowie. Gdzie zdecyduje się mieszkać Hakiel?

Marcin Hakiel szuka nowego domu dla dzieci

Po tym, jak Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili zakończenie związku, ciężko było uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Choć rozstanie nie przebiegało w najlepszej atmosferze, głównie ze względu na emocje targające tancerzem i oskarżeniami żony o zdradę.

Reklama

Od marca minęło jednak sporo czasu, a sprawa rozwodowa wkrótce się odbędzieParze na razie udało się dość do porozumienia i ustalić naprzemienną opiekę nad dziećmi, której przestrzegają. Ostatnio Marcin Hakiel zabrał dzieci na wycieczkę do USA, a nawet ma nową partnerkę!

Teraz szuka nowego domu dla dzieci, z którymi mógłby mieszkać.

Marcin Hakiel planuje przeprowadzkę. Tabloid opublikował zdjęcia

Marcin Hakiel został przyłapany przez paparazzi na oglądaniu budowanego domu. Tancerz marzy podobno o przytulnym domku w spokojnej okolicy, pod miastem.

"Ostatnio został przyłapany podczas oglądania domu pod Warszawą. Jak udało nam się ustalić, Hakiel był nim bardzo zainteresowany. Miał mówić inwestorom, że szuka czegoś większego dla siebie i dzieci. W grę wchodzą ponoć wszystkie dzielnice stolicy, ale artyście najbardziej marzy się przytulny domek pod miastem, w spokojnej okolicy" - napisał "Super Express".

Jaki majątek ma Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek?

Para zdecydowała się w 2019 roku sprzedać trefną willę za 3 miliony złotych, która prawie doprowadziła ich do bankructwa. Dysponują zatem oszczędnościami ze sprzedanej pechowej willi. W czasie małżeństwa para też dorobiła się dwóch mieszkań i sieci szkół tańca. 

Marcin Hakiel obecnie mieszka w apartamencie, który kosztował 2 miliony złotych. Po ogłoszeniu rozstania Kasia Cichopek przeprowadziła się do nowego mieszkania i już się w nim urządziła.

Zobacz także:

Marcin Hakiel pochwalił się nowym zdjęciem z randki. Kobiety zwróciły uwagę tylko na jedno

Marcin Hakiel zakochany? Spotyka się z tajemniczą kobietą. Ciekawe, co na to Cichopek

Cichopek zmieniła prawnika i chce zmienić polubowne ustalenia z Hakielem. "Miło nie będzie"

Katarzyna Cichopek: Łóżkowe sensacje o gwieździe TVP. Robiła to nawet, gdy była jeszcze z Hakielem

Katarzyna Cichopek pracuje na 4 etatach. Powrót do czasów świetności?

Pozowała, by kupować podręczniki na studia. Elle MacPherson nie chciała być modelką

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL