Reklama

Reklama

Reklama

Marcin Hakiel zakochany? Spotyka się z tajemniczą kobietą. Ciekawe, co na to Cichopek

Marcin Hakiel (39 l.) ciężko znosił rozstanie z wieloletnią partnerką, Katarzyną Cichopek (39 l.). Od momentu ogłoszenia rozstania stał się bardzo aktywny na Instagramie, gdzie dzielił się dobrymi i złymi chwilami ze swojego życia. Wygląda na to, że szczęście się do niego uśmiechnęło!

Odkąd w marcu tego roku Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel ogłosili rozstanie na Instagramie, rozpętała się medialna saga. Wygląda na to, że najgorsze chwile są już za byłymi partnerami.

Marcin Hakiel zakochany? "Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła"

Tancerz bardzo ciężko przechodził ostatnie miesiące po rozstaniu. Wygląda jednak na to, że powoli układa sobie życie na nowo. Znajomi z otoczenia Marcina Hakiela wyznali, że od trzech tygodni tancerz ma już nową partnerkę, którą poznał w internecie.

Reklama

Według relacji świadków, ich zażyłość jest już na tyle duża, że dzieci nowej partnerki i dzieci Hakiela miały okazję się poznać na żywo.

Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na Instagramie wydali wspólne oświadczenie o rozstaniu. Byli parą przez 17 lat, a małżeństwem przez 14 lat. Doczekali się dwójki dzieci: syna Adama (13 l.) i córkę Helenkę (9 l.). Według tego, co przedstawił Hakiel, to Cichopek chciała zakończenia małżeństwa.

Sprawa rozwodowa Cichopek kontra Hakiel ma odbyć się 25 sierpnia. Według informatorów wszelkie formalności mają się dokonać na pierwszej rozprawie. 

Dotyczy to zarówno podziału majątku (choć nigdy nie mieli małżeńskiej wspólnoty majątkowej), a także opieki nad dziećmi. Cichopek zdecydowała, że nie będzie prosić Hakiela o alimenty, ponieważ sama doskonale sobie poradzi.

Czyżby saga Cichopek-Hakiel wkrótce się miała swój definitywny koniec?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek zapłaciła wysoką cenę za wolność. Pomaga jej 98-letnia babcia

Tajemnicze sms-y Lisa do młodej pracownicy

Kim jest Rafalala? Zachwycała się nią Janda, a nienawidzą jej celebryci

Skandal z Fabijańskim. Narkotyki, zdrada i transseksualista w tle

Ile zarabiają prezenterzy polskiej telewizji? Te sumy potrafią wywołać zaskoczenie!

Małgorzata Socha wypoczywa nad morzem. "Chyba wieje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy