Reklama
Reklama

Filip Chajzer dostanie robotę w TVP? Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Filip Chajzer został zapytany, czy przyjąłby pracę w TVP. Dziennikarz najpierw nie chciał odpowiedzieć na to pytanie, a chwilę później z rozbawieniem zwrócił się do reportera, nazywając go prorokiem/ Myślicie, że dostał propozycję z TVP?

Filip Chajzer 12 lat pracował w TVN

Filip Chajzer przez lata związany był ze stacją TVN. Widzowie najczęściej kojarzą go z programem "Dzień dobry TVN", w którym występował od 2011 r. - początkowo jako reporter, później jako prowadzący wydań wakacyjnych, a od 2019 r. jako jeden ze stałych prowadzących codzienne wydanie śniadaniowego programu stacji. Rozstał się z programem latem tego roku. Nie dostał wypowiedzenia jak piątka innych prowadzących, bo był na zwolnieniu lekarskim. 

Reklama

Z "Dzień dobry TVN" do "Pytania na śniadanie"?

Stacja TVN rozstała się z kilkoma prowadzącymi jej flagowy program śniadaniowyAgnieszka Wożniak-StarakMałgorzatą Rozenek-Majdan, Anną Kalczyńską, Małgorzatą Ohme, Andrzejem Sołtysikiem i Filipem Chajzerem. Czy ktoś z tej szóstki znajdzie zatrudnienie w TVP? Po wyborach u publicznego nadawcy szykują się spore zmiany. Prawdopodobnie dotyczyć będą one również osoby, które widzowie znają z "Pytania na śniadanie". 

"Z telewizją publiczną jest tak, że każda władza po wyborach wyciąga miotłę, a potem na nowo obsadza stanowiska. Tak było za każdym rozdaniem. Oczywiście zmiany nigdy nie były tak drastyczne, jak za rządów Prawa i Sprawiedliwości. Teraz też będzie się działo. Wydaje mi się, że jak wajchę przełożysz maksymalnie w jedną stronę, to ona poleci tak samo w drugą stronę. Na pewno poleci cała informacja. Do wymiany też rozrywka. Tak na 85 proc." - stwierdził Filip Chajzer, zapytany przez reportera Faktu o zwolnienia u publicznego nadawcy.

Kiedy padło pytanie, czy sam poprowadziłby śniadaniówkę TVP Chajzer odpowiedział tajemniczo:

"Pomidor" — a po chwili dodał rozbawiony — "Prorok!".

Chcielibyście zobaczyć Filipa Chajzera w TVP? A może któryś z pozostałych zwolnionych prezenterów TVN znajdzie tam zatrudnieni?

Zobacz też:

Dopiero co zwolnili Chajzera z TVN, a tu kolejne fatalne wieści. Filip błaga Polaków o pomoc

Chajzer dopiero rozpoczął odliczanie, a już spływają gratulacje. Wielki dzień w życiu prezentera

Filip Chajzer dokonał zaskakującego zakupu. "Wszedłem z ulicy"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | TVP | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy