Reklama
Reklama

Dopiero co Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z "TzG", a tu takie wieści. Celebrytka ma szansę wrócić na parkiet

Decyzja Dagmary Kaźmierskiej o wycofaniu się z dalszego udziału w "Tańcu z gwiazdami" była zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale także i dla pozostałych uczestników. Chociaż gwiazda "Królowych życia" musiała zrezygnować z występów z powodów zdrowotnych, teraz okazuje się, że będzie miała szansę powrócić na parkiet. Czy celebrytka zatańczy jeszcze w tej edycji?

Zaskakujący zwrot akcji w "Tańcu z gwiazdami"

Bieżąca edycja "Tańca z gwiazdami" od pierwszego odcinka wywołuje ogromne emocje - czternasty sezon tanecznego show Polsatu stoi na bardzo wysokim poziomie i wśród uczestników trudno wyznaczyć zdecydowanego faworyta.

Do niezwykłego zwrotu akcji doszło jednak poza parkietem. Dagmara Kaźmierska, której popisy w towarzystwie Marcina Hakiela otrzymywały niskie noty jurorów, ale bardzo podobały się publiczności, nieoczekiwanie ogłosiła, że zmuszona jest zrezygnować z dalszej rywalizacji w programie.

Reklama

Wszystko z powodu uciążliwej kontuzji.

Z decyzji gwiazdy "Królowych życia" nie byli zadowoleni fani celebrytki, a także pozostali uczestnicy.

Dagmara Kaźmierska wróci do "Tańca z gwiazdami"?

Po tym jak Dagmara Kaźmierska ogłosiła, że wycofuje się z "Tańca z gwiazdami" wyszło na jaw, że do wyścigu po Kryształową Kulę powrócą wyeliminowani w zeszłym tygodniu Krzysztof Szczepanik i Sara Janicka.

Teraz okazuje się jednak, że 48-latka będzie miała szansę ponownie wystąpić na parkiecie. Na oficjalnej stronie telewizji Polsat pojawił się komunikat, z którego dowiadujemy się, że dalszy udział Dagmary Kaźmierskiej... będzie zależał od samej zainteresowanej.

Taneczna partnerka byłego męża Katarzyny Cichopek miałaby pojawić się w finałowym odcinku czternastej edycji "TzG".

"Dagmarę Kaźmierską widzowie zobaczą w finałowym odcinku programu, o ile oczywiście pozwoli jej na to zdrowie. Uwielbiana przez widzów uczestniczka wzięła udział w programie mimo poważnej kontuzji obu nóg. Tańczyła mimo bólu, jednak w ostatnim czasie doznała kolejnej bolesnej kontuzji" - można przeczytać w oświadczeniu producentów show.

"Po upadku na środowym treningu podjęła decyzję o odejściu z programu. Produkcja »Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami« dziękuje Dagmarze za udział w programie i trzyma kciuki za jej szybki powrót do zdrowia"  - dowiadujemy się z komunikatu.

Czy Dagmara Kaźmierska zdąży wrócić do formy i zdecyduje się zatańczyć na parkiecie?

Zobacz też:

Conan zabrał głos ws. odejścia Dagmary Kaźmierskiej z TzG. "Nie mogę się zgodzić"

Dagmara Kaźmierska nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Uczestnicy komentują

Anna Głogowska wypowiedziała się na temat rezygnacji Kaźmierskiej z "TzG". Co za słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy