Reklama

Reklama

Reklama

Dominika Gwit zdradziła, ile przytyła w ciąży. Wiele osób pewnie w to nie uwierzy

Dominika Gwit (34 l.) przygotowuje się do narodzin dziecka. Chętnie też odpowiada fanom na temat swojego stanu zdrowia, samopoczucia i przebiegu ciąży. Jednym z najczęściej pojawiających się pytań jest... waga aktorki w czasie ciąży. Dominika nie ma jednak problemów, aby szczerze odpowiedzieć. Większość mam będzie w szoku!

Dominika Gwit z uśmiechem na twarzy przygotowuje się do narodzin dziecka. Nie tak dawno jej przyjaciółki urządziły przyjęcie niespodziankę. Aktorka chętnie też udziela odpowiedzi na pytania zadane przez widzów na Instagramie. Bywają one czasem bardzo bezpośrednie. Jednym z ostatnich pytań było... ile Dominika Gwit przytyła w ciąży. Postanowiła odpowiedzieć!

Dominika Gwit zdradziła, ile przytyła w ciąży. Wiele osób pewnie w to nie uwierzy

Aktorka o ciąży poinformowała latem tego roku, kiedy to pochwaliła się zdjęciem USG: "Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat" - napisała na Instagramie Dominika.

Reklama

Od tamtej pory Dominika nie może się opędzić od zaciekawionych fanek, jak przebiega jej ciąża. Aktorka w najnowszym Q&A na swoim Instagramie uspokoiła wszystkich, że czuje się dobrze, a brzuszek z dzidziusiem powiększa się bez problemów. Aktorka, która jest już w trzecim trymestrze ciąży pojawia się okazjonalnie na deskach teatru, wypoczywa i kompletuje wyprawkę dla maleństwa.

Dominika Gwit wyjawia ile przytyła w ciąży. Inne mamy będą zazdrościć!

Dominika Gwit nie obraża się, kiedy otrzymuje osobiste pytania, zwłaszcza w kwestii wagi. A ta, jest dla obserwujących ją kobiet jednym z ciekawszych tematów. Odpowiedź na temat przytycia w ciąży zaszokuje niejedną osobę!

"U mnie się akurat tak zdarzyło, że nie przytyłam nic. Cały czas ważę tyle samo, ile ważyłam jak się dowiedziałam, że jestem w ciąży, więc najprawdopodobniej zeszczuplałam dosyć sporo. Ale u dziewczyn plus size często tak jest. Każdy organizm jest inny i akurat u mnie się tak wydarzyło. Wiem, że to jest normalne u osób, które mają zaburzenia metaboliczne tak jak ja. To się podobno często zdarza" - odpowiedziała na pytanie internautki.

Warto przypomnieć, że Dominika Gwit w 2014 roku zrzuciła aż 50 zbędnych kilogramów. Wydała nawet książkę na temat odchudzania, ale... efekt jojo przyszedł bardzo szybko. Po poślubieniu swojego męża, Wojciecha Dunaszewskiego, aktorka nie zamierzała więcej się odchudzać tak drastycznie, lecz woli pozostać pod stałą opieką lekarza.

Aktorka cierpi na zespół metaboliczny, czyli ryzyko pojawienia się takich chorób jak cukrzyca typu drugiego i miażdżyca oraz inne powikłania naczyniowe.

Zobacz też:

Dominika Gwit drży przed porodem. Wyjawiła prawdę o strasznej chorobie
Dominika Gwit zdradziła intymne szczegóły porodu. Tak zadecydowała

Ciężarna Dominika Gwit podpięta pod aparaturę tlenową. Fani gwiazdy zaniepokojeni jej stanem

Dominika Gwit urodzi w państwowym szpitalu. "Prywatne są dla zdrowych"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy